Wpis z mikrobloga

ZNALAZŁEM XD!

Mirki, przestawiam wam forum dla żon/dziewczyn dobrych chłopaków za kratami. PDW, robienie paczek, odliczanie dni do widzenia/końca odsiadki w sygnaturach, kącik prawny, samotne karyny bolcowane przez kolegów z wolności xD i inne tego typu historie.
Kopalnia beki i pato-kontentu. Cały wykop by można obdzielić tym.

Taguje #bekazpodludzi i #patologiazewsi i życzę dobrej zabawy w czytaniu tego siedliska karyństwa.

http://www.zamuramizk.pun.pl/

#lobuzkochamocniej, elo
w.....r - ZNALAZŁEM XD!

Mirki, przestawiam wam forum dla żon/dziewczyn dobrych chł...

źródło: comment_lKjUv8C70hvFWyKFt0QNSZBanwPAPf9W.jpg

Pobierz
  • 256
Mój łobuz trafił do Sztumu. Kiedyś występował w Gdańsku na różnych wydarzeniach, był konferasjerem czasami pozwalał sobie na żarty. Pewnego wieczoru gdy wszyscy byli już po %%% zaczął obrażać kościół i papieża polaka. No i zaczęło się - kłótnia, bójka i potem przypadkowe ugodzenie Na początku nie mogłam mu wybaczyć bo obraził naszego papieża, w którego naukach zostałam wychowana. Nie widywałam się z nim długo, ale w końcu uznałam że zgodnie z
Mój łobuz trafił do Sztumu. Kiedyś występował w Gdańsku na różnych wydarzeniach, był konferasjerem czasami pozwalał sobie na żarty. Pewnego wieczoru gdy wszyscy byli już po %%% zaczął obrażać kościół i papieża polaka. No i zaczęło się - kłótnia, bójka i potem przypadkowe ugodzenie Na początku nie mogłam mu wybaczyć bo obraził naszego papieża, w którego naukach zostałam wychowana. Nie widywałam się z nim długo, ale w końcu uznałam że zgodnie z