Wpis z mikrobloga

Trochę #wykopoczta i #czekolada a także #januszezeliwnychgrzejnikow Chciałem serdecznie podziękować za bezinteresowne wysłanie czekolad Toblerone których jestem pasjonatem i maniakiem koledze @reflex1 ze Szwajcarii . Zobaczyłem w jednej z wykopaczek że ktoś dostał Toblerone niebieskie i wspomniałem że nie jadłem. Od słowa do słowa i @reflex1 postanowił wysłać mi tak ową. Okazała się mistrzowska. Chyba najlepsza ze wszystkich (chociaż czarna tez bomba) Intrygujące i wspaniałe połączenie czekolady słodkiej z solonymi migdałami. Ponad programowo dostałem też bakaliową i mix różnych. Jeszcze raz dziękuję.
nokash - Trochę #wykopoczta i #czekolada a także #januszeżeliwnychgrzejników Chciałem...

źródło: comment_OBYuuyoxL4ozFcUCPNpi3TeQlyfRIGRc.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fizzly: Z tego co wiem nie ma czerwonych. Są Klasyczna w opakowaniu żółtym. Bakaliowa w żółto fioletowym, gorzka w czarnym, biała w białym, migdałowa w niebieskim i mix różnych w zbiorczym.
  • Odpowiedz
@nokash: Hmm, to może to ta żółta odwrócona? Widzę że z drugiej strony jest jakby fioletowa? W każdym razie na pewno widziałem dwa kolory w Delikatesach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reflex1: Kurde. Ja wiem, że to niby nic wielkiego, ale tacy ludzie jak ty przywracają mi wiarę w ludzkość. Jak widzę, że są jeszcze ludzie potrafiący pomóc, postarać się uszczęśliwić czy chociaż być miłym dla jakiejś nieznajomej osoby, to aż chce się żyć. Może jestem przewrażliwiony, ale ci wszyscy ludzie nie widzący nic poza czubkiem swojego nosa, uczestniczący w tym wyścigu szczurów i w ogóle naprawdę mnie smucą.
  • Odpowiedz
@Unstoppable: Dzięki za ciepłe słowa. Zawsze staram się być dobrym człowiekiem, to na prawdę nic nie kosztuje. Swego czasu sporo nieznajomych osób pomogło mi w życiu, więc teraz odbijam piłeczke.
  • Odpowiedz