Wpis z mikrobloga

,,O tym, że cztery lata później Oczko umarła na ospę podczas szalejącej w Wyzimie epidemii? O tym, jak on, Jaskier, wyniósł ją na rękach spomiędzy palonych na stosach trupów i pochował daleko od miasta, w lesie, samotną i spokojną, a razem z nią, tak, jak prosiła, dwie rzeczy - jej lutnię i jej błękitną perłę. Perłę, z którą nie rozstawała się nigdy"

That feel.

#wiedzmin #sapkowski #ksiazki #pozdrodlakumatych
Pobierz PrzemytnikCzosnku - ,,O tym, że cztery lata później Oczko umarła na ospę podczas szal...
źródło: comment_ZMNDc5l6Oj88mspRagqmF9Z33Axbd0Mu.jpg
  • 21
@PrzemytnikCzosnku: @pokey: @Czarny_Mason: Od kilku tygodni jestem wciągnięty w świat Wiedźmina do cna. Tak, czytam Sapkowskiego po raz pierwszy (mam 25 lat). Tak, możecie mi zazdrościć odkrywania tego wszystkiego krok po kroku.
Btw, czy tylko ja uważam Andrzeja za mistrza w opisywaniu relacji damsko-męskich? Może to niepopularna opinia, ale w kilku zdaniach potrafi opisać to, co innym zajęłoby kilka stron bełkotu. W dodatku w taki sposób, że największy twardziel
@PrzemytnikCzosnku: Ja #!$%@?, to jest creepy. Pół godziny temu skończyłem czytać to opowiadanie (cisnę Wiedźmaka po raz 4), przy tym fragmencie poleciała mi łezka i na chwile zrobiłem przerwę. Wróciłem do czytania, poczytałem, zbieram się do spania, ale myślę "przejrzę mirko". Wchodzę na mirko i widzę Twój wpis. Kim Ty jesteś do cholery? o_0