Wpis z mikrobloga

Jedziemy do skutku. Nawet nie wiem jak skomentować ten cyrk, jakiś miszcz dał mi ostrzeżenia za błędnie dobraną przyczynę zakopania znaleziska. Wow. W związku z tym, proszę @wykop o:

1. Podanie punktu regulaminu, który daje moderatorowi taką możliwość

2. Wskazanie znaleziska, które zostało niby przeze mnie zakopane w sposób nieprawidłowy

3. Uzasadnienie, że był to powód nieprawidłowy

4. Podanie informacji, który moderator stoi za tą decyzją i dlaczego nie mogę się od niej odwołać

#moderacjacontent #afera #wykop #4konserwy #4kuce
Pobierz Velati - Jedziemy do skutku. Nawet nie wiem jak skomentować ten cyrk, jakiś miszcz da...
źródło: comment_EEHamNS6Odcl9mKO0FVIlCwrCSnocTG6.jpg
  • 19
@Velati: A co ty z księżyca spadłeś? Nigdy nie czytałeś regulaminu, że trzeba ci go pokazać? W wyniku którejś tam afery z rzędu z neuropą to powstało. I jest. A ty się oburzasz o swoją niewiedzę.
@Velati: Ty chyba jesteś tu od wczoraj. Na wykopie panuje cenzura. Oni tak oświadczyli i nikt nie zabrania ci usuwania konta. To ich portal, ty jesteś na ich podwórku.

To rzecz zupełnie różna od ostrzeżeń na temat dobierania powodów zakopów. Jeśli ktoś zakopuje jakieś znalezisko jako spam a ono nim nie jest, lub zakopuje jako inf. nieprawdziwą a to nie prawda to co? Możemy się umówić, że ja dodaje jakiś link