Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu kupiłem nowy telewizor, dokładnie TEN MODEL. Chciałem podłączyć do niego swoją mini wieżę (Medion), której używałem przez prawie dwa lata w swoim laptopie. Używałem do tego TAKIEGO KABLA, czyli do wieży podpinałem odpowiednio 2x jack, a do lapka wpinałem jacka w wejście słuchawkowe i wszystko było git. Niestety przy próbie takiego samego podłączenia do TV gra mi tylko jeden głośnik, załóżmy że lewy... Próbowałem zamieniać miejscami ten czerwony kabel z czarnym w wieży, wtedy grał znowu tylko jeden głośnik tyle, że już ten drugi. Tak jakby telewizor czytał tylko jedno wyjście audio out z wieży, a drugiego już nie. Wiecie może co z tym fantem zrobić? Jest jakiś sposób aby działały oba głośniki pod tym modelem telewizora?


#telewizory #tv #elektronika #problem #kabelki
  • 28
@dawid110d: to co do telewizora to cinch (inaczej: RCA). Zobacz, czy nie podpinasz w telewizorze do żółtego gniazda - ono jest od wideo. Najlepiej jak bym zobaczyła tył tego telewizora, na razie szukam w internecie.
Spróbuj poruszać wtyczką we wejściu słuchawkowym w tv - może do końca nie łączy. Zawsze możesz spróbować podłączyć słuchawki prosto do tv i sprawdzić czy grają obie. Jeśli to nie pomoże - kabelek ze zdjęcia się nada.
Pytanie tylko, czy TV ma wyprowadzony sygnał wyjściowy audio w gnieździe Euro - w nowszych modelach zdarza się, że tego nie ma.
Gdzie ty podpinasz te słuchawki? Bo nie widzę wejścia słuchawkowego na tym panelu. Upewnij się że nie masz go w innym miejscu (z boku) W moim TV tak jest