Wpis z mikrobloga

#wykobet #bukmacherka

Dobra miraski, chetnych do trzepania kasy jest sporo ;) Oto plan dzialania:

Do niedzieli do 24:00 zbieramy kase. Kase wplacamy tylko i wylacznie na skrill wykobet@wykobet.com

Jak nie macie skrilla a chcecie brac w tym udzial, poproscie znajomych czy innego wykopka, ja nie chce w to mieszac prywatnego konta ;)

Po tym jak wplacicie, wysylacie mi na wypoku na priv maila z ktorego wyslaliscie kase, oraz login pod ktorym sie zarejestrujecie na wykobet.com

Nastepnie pod takim loginem rejestrujecie sie na wykobet.com

Po co sie rejestrowac? Ano jako ze miejsce do zbierania typow juz mamy to zrobimy tam zamkniety dzial, gdzie beda wrzucane zakupione typy. Pierwszy miesiac dodam Was recznie, pozniej bedzie mozna automatycznie sobie o miesiac przedluzyc.

Kwota jaka wplacamy to 30zl. Rozmawialismy o tym na czacie i ustalilismy ze taka bedzie najbardziej odpowiednia, tak zeby stac bylo tez tych co graja za grosze i nie obciazylo ich to jakos strasznie.

Kase zbieramy do poniedzialku, w poniedzialek ranu zakupuje typy. Do tego czasu wybiore kilku typerow i na co uzbieramy to kupie. Mozecie mi tu wrzucac propozycje jakich typerow byscie chcieli, jezeli macie jakis ulubionych, ale od razu mowie ze nie bedzie zadnych glosowan itd. Musicie zaufac ze wybiore najlepsze propozycje w stosunku cena/yield ;) Dlaczego nie bedzie glosowan? Bo syf sie robi to raz, bo demokracja jest zla to dwa ;)

W poniedzialek zostana wrzucone juz pierwsze typy. Ale teraz krotka informacja ostrzegawcza. Pamietajcie to ze kupujemy typy to nie znaczy ze nagle kazdy z nas bedzie milionerem. Zeby wygrywac trzeba grac wszystkie typy danego gracza, czesto tez u roznych bukow. Grajac u jednego buka, kursy czesto sa ciut mniejsze i zysk tez mniejszy, ale mysle ze jak dobrze wybierzemy to uda nam sie trafic cos sensownego i zarobimy grajac plaska stawka na jednym buku. 30zl to niewiele kasy, kto chce zaryzykowac, zapraszam, wiecie co robic. Kto nie chce, trudno my dzialamy non profit wiec nikogo namawial nie bede, chociaz przyznam ze im wiecej ludzi sie zbierze tym lepiej, bo tym lepszych typerow zakupimy, badz od wiekszej ich liczby.

Takze do dziela zobaczymy teraz ile z "wolaj" jest prawilnych ;) A i nie bedzie zadnego tagu, nie bedziemy smiecic, wszelkie info jak i w sumie pytania mozna zamieszczac pod tagiem #wykobet. Wolam ten jeden jedyny raz wyjatkowo, pozniej wszystko na tagu. A i mam prosbe nie piszcie tu nic poki nie wkleje spamlisty ;) Troszke mi net zamula wiec chwile to moze zajac ;)

I pamietajcie buki beda brac kredyty ;)

@pierunjasny @teeel @Gostas @Mave @lubiepic @Legendowsky @koptys @rkore @Ch0mik @bartek10 @jaszczomp @derincon @jabukasiga @mamswojaopinie @szmergiel
  • 56
  • Odpowiedz
@Perlo: ogarnij to w ten sposób, żeby typy były publikowane automatycznie na wykobecie (jeżeli to nie jest oczywiste). Super by było, gdyby przychodziło powiadomienie email o nowym typie :)
  • Odpowiedz
@Perlo: no właśnie miałem pytać czy można ewentualnie później dołączyć :)

To teraz niech ktoś zrobi zrzute na zrzute i zbierze 6 osób po 5zł i zapłaci Perlo xD Profit.
  • Odpowiedz