Wpis z mikrobloga

@MilusiMisio: Prawie nikt nie zmienia z windows phone na androida, bo windows phone to nowy system, który działa płynnie na każdym telefonie. Jak ktoś się przesiada z #!$%@? androida to nic dziwnego, że WP będzie dla niego zajebisty. SGS4 to górna półka i wg. mnie jest lepszy niż jakikolwiek telefon z WP na chwilę obecną.
@MilusiMisio: miałem LG 4XHD i przesiadłem się na Lumię 925. Wcześniej stałem się fanbojem Windows 8 i podoba mi się większa możliwość synchronizacji telefonu z moimi komputerami (bez instalowania dodatkowych aplikacji).

A sam system chodzi bardzo płynnie i ładnie wygląda (animacje, kafelki, spójny design aplikacji).
@Pathfindr: Możesz cos wiecej o tej synchronizacji napisac? Muzyka /zdjecia, czy co masz na mysli?

@platkiowsiane: Ja mam teraz lg p920, mowiac ze wytrzymal 4 lata mam na mysli to ze działało coś wiecej niz sms i telefon, korzystanie z niego to katorga, kazda dodatkowa aplikacja powoduje ze odblokowanie zajmuje dobre pol minuty, zmienialem system, robiłem cuda rooty i inne bajery, ale ten telefon sie jzu do niczego nie nadaje.
@MilusiMisio: Wszystkie telefony LG i Sony są gorsze niż Samsung z tej samej półki cenowej. Samsung sprzedaje pozespoły tym firmom i dlatego albo mają oni wyższe ceny albo gorsze podzespoły. najlepiej to widać na przykładzie HTC One vs Samsung Galaxy S2. (Jednak czasami niby HTC mogą być lepsze od Samsunga chociaż nie moim zdaniem, ale LG to straszne gówno wg. mnie).
@MilusiMisio: powiem tak: mam zarówno słuchawkę z Androidem (Moto G) jak i z Windows Phone (920) i do własnych potrzeb korzystam jedynie z WP. Może dlatego że lubię usługi MS i cenię sobie spójny ekosystem, ale naprawdę aplikacji mi nie brakuje. Nie gram w gry na smartfonie więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć, ale popularniejszych tytułów typu Angry Birds nie brakuje. Bardzo podoba mi się prędkość działania systemu, z
@platkiowsiane: No właśnie nie wiem pod jakim, dlatego pytam, ciekawi mnie windowsphone bo zawsze byłem sceptycznie nastawiony, a opinie same dobre ma.

Moj LG na poczatku bardzo mi sie podobał, wszystko działało swietnie, potem wyszly aktualizacje :/
W SGS4 lubię ekran Super Amoled, płynność działania a w Androidzie bardzo wysoki poziom personalizacji, dużo aplikacji.


@MilusiMisio: Tutaj napisałem. Dużo zależy od gustu. Jednemu bardziej może podpasować Lumia a innemu Android. Samsung dba o swoje flagowe modele w miarę jeśli chodzi o aktualizacje.