Wpis z mikrobloga

@Fallenzgr: Mam pitbulla, który wygląda jak jamnik, tatułaż na ręku mi się rozmazuje... Ale robię co mogę, żeby nie było tego widać ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ciechan, Antyradio, kłaniam się nisko.
  • Odpowiedz
@ciechan666: Że niby taki smutny bo nie wychlał i nam zazdrości, ale tak naprawdę wie, że znaczna część wypoków zazdrości mu roboty...

No dobra ja Ci zazdroszczę, teraz czujesz się spełniony, że wrzuciłeś to zdjęcie?! Brutalu! ;)
  • Odpowiedz
@aphroman0: Robota, jak każda inna. Ja to robię, bo od liceum chciałem tak pracować. Robię to od 10 lat, może dlatego uważam, że nie ma czego zazdrościć.

A wpis oczywiście trochę atencyjny, a trochę gorzkieżale, bo niestety, ale imprezy u mnie totalnie odpadają, bo w tygodniu też coś tam robię, a sobota i niedziela 7:00 rano pobudka...
  • Odpowiedz
Każdy czasem musi się pożalić ;] Mnie od zawsze interesowało, co się dzieje po drugiej stronie głośnika, jak to wszystko wygląda od strony technicznej. Niestety byłem nieśmiały i strachliwy i nigdy nie sprawdziłem. Także ciesz się, że pracujesz w sobotę ;)
  • Odpowiedz
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat? Niestety mieszkam w Gdyni, ale jak tylko będę w Warszawie a będę bo mam tam rodzinę to do Ciebie napiszę jeśli pozwolisz :]

Cieszę się jak mały gnojek na święta!
  • Odpowiedz
  • 1
@ciechan666: Ja się kiedyś do was na przypale wbiłem jak odbierałem bilety na Roberta Planta. Zamiast czekać na recepcji wjechałem sobie windą a że mi ktoś otworzył dzwi otwierane kartą to wszedłem :D Jakaś dziewczyna się zdziwiła co ja tu robię ale dała mi te bilety i sobie poszedłem. :p
  • Odpowiedz