Wpis z mikrobloga

Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.

w najbliższym czasie zakupuję pierścionek zaręczynowy i mam problem. Mianowicie miałem upatrzony od miesięcy ten model po lewej, ale aktualnie jest "out of stock" :/. Mini zawał serca, przejrzenie aktualnej oferty i znalazłem ten po prawej - nie jest źle. Tylko psychicznie już byłem oswojony z tym po lewej od dłuższego czasu. :)

Potrzebuję zatem od Was, drogie kobietki, jak najwięcej argumentów ZA tym pierścionkiem po prawej (w końcu będę na niego patrzył do końca życia). Każdy argument, nawet najbardziej abstrakcyjny i nieracjonalny, będzie ok - po prostu potrzebuję się przekonać do tego modelu, a mam na to niewiele czasu. :)

Dwa przykładowe, na które wpadłem sam:

1. przez to, że osadzenie jest w łapkach a nie pełne, kamień będzie lepiej doświetlony;

2. przez te zwężenia przy kamieniu może się on wydawać optycznie większy;

#rozowepaski #rozowypasek #pytaniedoeksperta #bizuteria #slub #emergency #pomocy
m.....i - Mirabelki, potrzebuję Waszej pomocy.



w najbliższym czasie zakupuję pierś...

źródło: comment_Td0USSGyJHCjy7SPyYrIu8By3CWd4I6U.jpg

Pobierz
  • 97
mam następne argumenty:

3. ten po prawej jest delikatniejszy;

4. ten po prawej ma bardziej ścięte brzegi "obrączki", więc będzie lepiej przylegał do obrączki ślubnej noszonej na tym samym palcu;
@michalkosecki: jak kupujesz pierścionek z brylantem to na cenę wpływa wielkość i jakość kamienia. Ewentualnie czy zamiast złota bierzesz platynę. Dlatego też sądzę, że istnieją inne opcje oprócz tych dwóch.
@tage: tak, to jest platyna (projekty oparte o białe złoto w tym przedziale cenowym u tego producenta to już twarde dragi, musiałbym wydać sporo więcej na klasykę), kamień 16 karatów.