Wpis z mikrobloga

@czysta_materia: Na ile Ci wystarczyła butla? Bo jeśli to samodzielny środek, to cena nie powala wcale, wszystko zależy od wydajności. Noopepty wymagają choliny i paru innych supli dla spotęgowania efektu. Tutaj może wchodzić efekt ekonomiczności środka. No i niestety pozostaje niezbadaność substancji, i wrodzona nieufność do ruskich.
  • Odpowiedz
@Sandman

Więc tak, wystarczyło mi na około 10 dni, ale nie liczyłem, bo ja tu pare lat siedze w bio hakowaniu siebie różnymi nootropami.

Samodzielne używanie jak najbardziej, tyle że u mnie bazowym od jakiegoś czasu środkiem jest Excelerol, więc zawsze żrę 1 pigułę excelerolu i do tego inne prochy.

Jak to działało na mnie?

W tym przypadku 2 krople do każdej z dziurek w nosie dawały taki efekt że jak przed
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czysta_materia: a efekty uboczne? Napis z jeszcze jak możesz swoje top 5 nootropow (oczywiście subiektywnie) i dlaczego? Buduje swoja wiedzę na ten temat a wszystkie opinie w mecie są zmieszane. Widzę ze jesteś doświadczonym źródłem dlatego jak masz chęć dalej odpowiadać na moje pytania to będę rad.
  • Odpowiedz
@Sandman

Efekt uboczny ? Za duzy spokoj, jesli mozesz to odebrac za minus, jak porownasz efekt 'lepszego wzroku' po noopepcie to najszybciej zauwazysz kiedy cropla zaczela dzialac.

1. Vinpocetine + Huperzine A

2. Excelerol

3. Noopept + CPD Choline + Centrophenoxine + Huperzine A

4. Aniracetam / DMAE

5. Żeń-szeń + Lecytyna + Magnez
  • Odpowiedz
@DarkSoul667

Semax i Selank to 2 rozne substancje.

Mam zonka, Stężenie roztworu mi sie procentowo nie zgadzało i aż sprawdziłem tę buteleczkę co mi zostałą, no jeblem się troszkę ;D

Bo mam pusta buteleczke po Semax 0.1% a nie po Selank 0.15%, .

http://braindoping.pl/40-semax

A różnica w testach na ludzki potencjał mowi że Selank ma dużo większy wpływ na procesy poznawcze i na pamięć, czyli ja chce go spróbować :D A Semaxu
  • Odpowiedz
@czysta_materia: Hej, właśnie dotarła do mnie paczka z noopeptem (300tab po 10mg) mógłbyś mi doradzić jak to dawkować ( wg. ulotki od 20 do 60mg dziennie ). Ale spotkałem się też na forach z opiniami, żeby popijać sokiem grejpfrutowym. Dodatkowo - co z tą choliną, jest konieczna przy stosowaniu noopeptu? No i czy to dobry wybór :) Chciałem napisać do Ciebie PW ale masz chyba zablokowane.
  • Odpowiedz
@Horbi: Witam, czy to dobry wybór? Myślę że podjąłeś mądrą decyzję, tylko musisz zadbać o pozytywne konsekwencje. Ile organizmów tyle proporcji, spróbuj od 20mg, pod językiem aż Ci się rozpuści i wymieszaj ze śliną i minimalną ilością jakiejś wody. Nie bierz więcej niż 90mg na raz w pierwszym miesiącu, tym bardziej bez cytykoliny. Mógłbym spróbować zarzucić argument że będziesz miał efekty uboczne jak wykopowicze bez cytykoliny. Ale pamięć sama w sobie
  • Odpowiedz
@czysta_materia: hej :) mam pytanie gdzie kupiłeś excelerol? Ciężko na polskich stronach znaleźć jakiekolwiek informacje, ale na zagranicznych jest pełno pozytywów. Mógłbyś coś więcej o tym suplu powiedzieć? W jego składzie jest winpocetyna oraz hupercyna A, więc dlaczego wyżej stawiasz mix tych dwóch substancji?
  • Odpowiedz