Wpis z mikrobloga

Do posiadaczy kart w sieci Virgin Mobile: Czy w Virgin Mobile na kartę w pakietach #pelenluz i #miwystarcza doładowujecie konto kwotą 19 lub 29 zł miesięcznie i po prostu macie 2GB/4GB wszędzie(w sensie EDGE/3G/LTE na nadajnikach Play i T-mobile), smsy do wszystkich bez limitu i te minuty podane do wszystkich? To jest w końcu płaska stawka do wszystkich i jeśli nie przekroczycie minut to złotówki nie dorzucicie, jeśli korzystacie tylko z rozmów z pakietu, sms i net? Czy trzeba za coś "dopłacać", w sensie, że schodzi z konta.

#pytanie #telefony #virginmobile #operatorzy
  • 13
  • Odpowiedz
@bisqik: zejdzie z konta 29gr/min do wszystkich ponad to co w pakiecie. Sms zawsze za darmo, a jak przed koncem miesiaca wykorzystasz 2/4gb prędkosc spada do 32kbps, mozna dokupic pakiety np 1gb/10zl
  • Odpowiedz
@bisqik: doładowujesz za ile chcesz, wybierasz pakiet, pobiera ci kase z konta za pakiet, jak wykorzystasz pakiet to dopiero zacznie ci zżerać z konta głównego. Używam drugi dzień polecam ;)
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Bardziej o to mi chodzi, czy jeśli wezmę #miwystarcza i zmieszczę się w 4GB w EDGE/3G/LTE(bo wiem, że później lejek jest), wykorzystam 290 z 300 minut do wszystkich i będę smsy słał do wszystkich sieci to czy zapłacę 29 zł i nie dołożę ani grosza?:)
  • Odpowiedz
@bisqik: bo są głupi i lubią być do czegoś uwiązani ;) Sam przeniosłem numer z orange na karte tutaj.

Orange jest mistrzem dbania o klienta, napisali mi smsa, że zaczęli procedurę przenoszenia numeru i żebym do nich zadzwonił to dostanę lepszą ofertę. Numer był płatny, a ja miałem 0zł na koncie. Mają pracowników by dzwonić z #!$%@? ofertami, a jak odchodzi klient, który był tam 8lat to mają go w dupie...
  • Odpowiedz
@lunada: Ja już dostałem te papiery do przeniesienia numeru i SIM, ale musiałem się upewnić, bo z regulaminu się mało dowiedziałem. A tutaj mirko, wiadomo:)
  • Odpowiedz