Wpis z mikrobloga

Wtrącę się pewnie niepotrzebnie, ale wykop napisał:

system wykrywania multikont jest na tyle dobry, że już nie raz zdarzało nam się otrzymywać słowa uznania od osób złapanych na multikontach.


Miałem tu konto przed tym, ale zostało zbanowane za multikonto, bo moja kobieta również je tu miała ;) dostaliśmy oboje. Założyłem więc nowe (dziewczę odpuściło sobie ten serwis) i dostałem permbana za nowe konto na tym ip. Na kontakcie nie dostałem odpowiedzi, więc cóż... Chwilę nie miałem konta, ale zacząłem się logować na innym sprzęcie i na sieć z warsztatu i nagle nie banują :) Więc za przeproszeniem, ale system macie słaby. Oczywiście była poszlaka, bo raz nieopatrznie nie zauważyłem, że zalogowała się na moim koncie i odpisałem w jakimś wpisie jako ja i to był niby powód, ale nikt o wyjaśnienia nie prosił i nikt wyjaśnień nie słuchał ;) Perm i koniec, a jest tu wiele osób które za samo zachowanie powinny to dostać, a mają się dobrze. Więc co jak co, ale i system i ludzie są w moderacji moim zdaniem złe. #oswiadczenie #wykop

A i PS, konto syna też dostało bana ;) On tu się akurat najwięcej udzielał.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vivo: Moderacja tu jest wręcz śmieszna, przypomina zachowanie gimbusów z for phpbb by przemo. "Multikonto! BANA MU!" jak się tylko IP i dane maszyny zgadzają. PROTIP: Wykop widzi cię jako IP:zakres adresów IP: Nazwa Przeglądarki: Rozdzielczość Monitora: System Operacyjny. I to wszystko co mogą zrobić by wykryć te multikonta, więc ten "system wykrywania multikont" wszystko co robi to dodaje dwa do dwóch, czasem poprzez ingerencje osób trzecich.
  • Odpowiedz
@vivo: mój koleszka @spookieman też miał bana przez moją głupotę, otóż logowałem się na jego konto i wykopywałem swoje znaleziska. Tak wiem, to błędy młodości. Po trzech latach powrócił, nie założył nowego konta. Cierpiliwe czekał aż ban zostanie zdjęty. Jestem z niego dumny. Z tego miejsca chciałbym go oficjalnie przeprosić.
  • Odpowiedz