Wpis z mikrobloga

Tym razem większe #pokazzakupy z #gearbest #wish i #aliexpress + #test wszystkich zamówionych słuchawek dousznych.

1. Kij baseballowy - no cudo! Tylko czekam aż jakiemuś żulowi jebnę (kupiony w celu samoobrony przy penetrowaniu opuszczonych miejsc). Na oko wydaje się być nawet wyważony. Bardzo polecam ;]

2. Mini zapalniczki - nie testowałem ale kumpel ma i poleca. Super sprawa jako np breloczek do kluczy.

3. 10x butt plug do telefonu - raz działa raz nie. Nie będę tego używał tak więc leci to na #allegro

4. Maska konia - cóż.... Już kilka osób tutaj o niej pisało więc nic dodać nic ująć. Refund przyznano

5. Chomik @don-xia - wszystko fajnie (thanks don!) ale myślałem że chomik przy gadaniu będzie się ruszał, mam rację?

6. Monopod aka "selfie stick" - kijek przyszedł do mnie z opisem na paczce jako "selfie stick" co mnie rozwaliło bo takiej nazwy jeszcze nie słyszałem :D Solidny, dobrze wykonany, bardzo polecam ;]

7. Koszulka - testowana, po prostu polecam.

8. Szczoteczki Oral-B - na oko wyglądają dobrze, jeszcze nie testowałem.

9. 4x skarpetki Hilfigera - niestety aukcja wish usunięta. Świetna jakość, godne polecenia.

10. Szalik Gryffindoru - taki se szalik. D--y nie urywa więc pewnie nikogo nie zaboli że link padł.

11. Karta pamięci 64GB @don-xia - po testach wydaje się być legitna ale może sami mi powiecie co o tym myśleć: http://oi62.tinypic.com/2wlxa52.jpg

12. Pokrowiec do #sj4000 / #gopro rozmiar L - super sprawa. Wszyściutko co miałem (a było tego sporo) zmieściłem w środku. Oczywiście kupione znanym nam bugiem ;]

13. Voice changer - dostałem ale nie przetestowałem bo dopiero dzisiaj lecę po baterie :P Jak coś to mogę wołać

14. Oculus dla ubogich - pomysł fajny ale wykonanie słabe. Soczewki są zbyt blisko telefonu więc musiałem całość tak przerobić że już nie jest tak fajnie jak powinno. Planuję zrobić własną wersję z przeróbkami żeby wszystko się wymiarowo zgadzało.

No i pora na #test :)

Od razu pozwoliłem sobie ułożyć słuchawki w kolejności od najlepszych do najgorszych.

1. Awei ES-Q3I - super słuchawki! Zakup jak najbardziej udany i każdemu polecam. Dźwięk b---a, bass jest, niczego im nie braknie ;]

2. Icy Box (nie znam modelu) - rzucili mi rok temu ze sceny na PGA to wziąłem ;] Rok używania i nadal są świetne ale jednak Awei je przebiły.

3. AWEI T10vi - po prostu dobre słuchawki. Można używać ale jak się głośno słucha to czasami pierdzą sobie po cichu

4. P-----y Beatsów - stare, zjechane, długie lata używane. Bez rewelacji, jak to p------i

5. P-----y Pistonów - fatalny zakup, nie polecam. Już lepiej by było w autobusie słuchać na głośniku niż na tym syfie

Ktoś pytanka jakieś?

PS #wlochatenogi na fotce #heheszki #pokaznogi
kamieniarz - Tym razem większe #pokazzakupy z #gearbest #wish i #aliexpress + #test w...

źródło: comment_SAFLqLv0AjNm6crDqLNZ5t6UYzqpI3yn.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Kij baseballowy - no cudo! Tylko czekam aż jakiemuś żulowi jebnę (kupiony w celu samoobrony przy penetrowaniu opuszczonych miejsc). Na oko wydaje się być nawet wyważony. Bardzo polecam ;]


@kamieniarz: hmm
  • Odpowiedz
@bajor-x: mam 2x xml t6 więc nie potrzebuję wersji z latarką, a kumpel wlewa benzynę więc ja też tak chyba zrobię. po prostu trzeba to traktować jak zippo czy coś

@mroz3: podobno nie można wozić tego w samochodzie bo jest traktowane jako b--ń. UPS :D
  • Odpowiedz
@kamieniarz: pomyśl żeby sobie kupić pilota do selfie bo sam stick to możesz sobie wiesz;D jak masz aparat metr od dłoni :P ja mam taki zestaw byłw pokazzakupy, kijek + uchwyt + pilot za 18 dolców,kij też mam ale drewniany
  • Odpowiedz
  • 0
@kamieniarz: mhm, chyba że tak, ja mam sgs4 do filmów i wystarczy mi =), co do wkładów, kupiłem kiedyś podobne na grouponie, miały być oryginalne, okazało się że podroby, zwrot byl
  • Odpowiedz