Wpis z mikrobloga

@Wozyack: oj, ostanio byłam w Warszawie na sztuce z Majchrzakiem jakieś 8 lat temu? ;)

@fanat: na Tajemniczy ogród

@McAwesome: muszę zakulać dopiero, w sumie to nie ważne oddam królestwo nawet za gniot a ale z żywymi luzmi na scenie, a co do filmwebu to jestem chyba tam od początku :)
@szoorstki: Masz rację, chyba muszę po prostu pójść i sobie tak postanowić. Pozatym znów wpasc w ciąg bo wtedy łatwiej. A po ostatnim filmie mam dość kina. Lubię sci-fi ale "Na skraju jutra" przelało czarę goryczy..Tak dziecinnego scenariusza i bajerancko przesadzonych obcych dawno nie widziałam...
@cyberyna: Ja byłem ostatnio w kinie na Miasto44 i mi się podobało. Jedno i drugie (teatr) mają swoje plusy, zależy na co się ma ochotę, no i towarzystwo też się liczy ;) A w sobotę idę na "Kolację dla głupca"
@szoorstki: Słyszałam o fenomenie. Film bije rekordy oglądalności. Ja generalnie to kina chodzę na akcje i scie-fi. Filmy ambitne wolę oglądać w domowym zaciszu, bo to jedyna moja chwila dla takiego katharsis. Czasem trzeba wręcz popaść w zadumę. A do odpowiedniego towarzystwa zgodzę sie jak najbardziej:) Mam nadzieje że przypadną nam fajne spektakle :)