Wpis z mikrobloga

No dobra, zaczynamy zapisy do wykopowej ligi #fifa15 na #pcmasterrace. Pod tym wpisem wpisujcie proszę swoje nicki z origin - będzie to równoznaczne z zapisaniem się do ligi.

Przypominam, że będziemy grać prawdziwymi zespołami (maksymalnie 4,5 gwiazdki). Na chwilę obecną przewiduję, że w tygodniu każdy z nas będzie miał do rozegrania 2-3 mecze, ale to może zmienić się w zależności od ilości zgłoszeń. Jeśli będzie ich bardzo dużo, być może wartym rozważenia będzie pomysł ze stworzeniem dwóch mniejszych lig (grup) i potem rozegrania szybkiego turnieju najlepszych? Wtedy zadowoleni byliby zwolennicy zarówno ligi, jak i turnieju ;) Będę Was pytał o zdanie pod tagiem #fifaleague.

NAGRODY:

Użytkownik @SpiderFYM zaoferował dla zwycięzcy ligi 10 tysięcy cebulionów (znaczy coinsów), za co składamy serdeczne dzięki. Jeśli ktoś z Was chciałby wspomóc ligę jakimś darem, to na pewno się nie pogniewamy ;)

Będę także negocjował z @wykop sprawę ewentualnych odznaczeń/nagród dla najlepszych, mam nadzieję że okażą się dobrymi ludźmi :)

Na zgłoszenia czekam pod tym wpisem do 23.59 w sobotę (11.10). Przypominam - wpisujemy w komentarzu tylko nick z origin. Będzie mi łatwiej. Jeśli macie jakieś inne sprawy/pytania/wnioski - zapraszam pod wiadomy tag ( #fifaleague ).

Planowany start ligi - połowa przyszłego tygodnia. Ewentualnie początek kolejnego (czyli 20.10).

wołam: @wesolybanan @lbjaco @BuFu @ryzu @arko123 @SpiderFYM @pazdzioch564 @pernikovy_tatko @Jach00 @bujcor0 @h3lloya @rimyi @Lerhond @lbjaco @TheSznikers @ETplayer @pazdzioch564 @pernikovy_tatko @polik95 @herillus @Minieri @limpak @kona @Dudek89 @Mruvek @taktycznywpis

#fut
  • 46
  • Odpowiedz