Wpis z mikrobloga

@jata12: przy wyliczeniach zgwałconych zostało 20 kobiet. jak korwin do władzy dojdzie to zgwałci 20 milionów kobiet... nie możemy do tego dopuścić.
  • Odpowiedz
@jata12: Przecież tam nie ma żadnych wyliczeń. Są losowe liczby wstawione w wykres i pobożne życzenia, że tylko kasy wystarczy, a tu się zrekompensuje wzrostem gospodarcznym i mandatami. Zresztą po co ja ci to tłumaczę. Skoro nie widzisz śmieszności tego artykułu to ja ci tego nie wytłumaczę
  • Odpowiedz
@jata12: Żadna z obecnych partii nie postuluje wywrócenia obecnego systemu podatkowego do góry nogami. Skoro KNP twierdzi, że obecny jest tragiczny i zerowy wzrost to niech udowodni, że tak jest i pokaże, że jej rozwiązania są lepsze. Mam im uwierzyć na słowo i rozwalić cały obecny system, bo oni "się spodziewają wzrostu"?
  • Odpowiedz
@jata12: Przypominam sobie wprowadzenie podatku liniowego, uwolnienie gospodarki i zakaz podwyżek podatków. KNP postuluje usunięcie wszystkich podatków oprócz 3. Z czego VAT ma wynosić 15%. To chyba duża różnica co nie?
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Srry musze to napisać LOL. Nie postuluja usuniecia wszystkich podatkow, tylko znaczna ich czesc( ͡° ͜ʖ ͡°), plus dochodzi nowy podatek na splate zobowiazan zus, vat zostanie podniesiony/zmniejszony.

Podatek poglowny, akcyza narzucona przez ue i podatek od nieruchomosci. To jest juz 5 podatkow.
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Wam nigdy nikt nie dogodzi bo po prostu waszym celem jest wszystko co związane z KNP skrytykować. Pewnie nawet tego nie przeczytałeś. Ciekawe czy jak Tusk obiecywał podatek liniowy przed wyborami 7 lat temu to żądałeś od niego wyliczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz