Wpis z mikrobloga

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ktoś kto nie jest wtajemniczony w anime, wejdzie na te #!$%@? tanuki, zobaczy 2/10 i nawet nie pomyśli, by to zacząć oglądać. Co za dno.
@lmao: na początku mojej kariery z anime też wchodziłem żeby sprawdzić czy warto obejrzeć jakiś tytuł, ale z czasem zauważałem, że do dobrych serii starają się znaleźć jakieś pseudo argumenty przeciw tylko po to, żeby zrównać je z ziemią. Kompletnie nie rozumiem jak można pisać tak subiektywne teksty i nazywać je recenzjami. Recenzenci, mimo że wydają się dorosłymi osobami, to chyba naprawdę mają jakieś problemy z głową.
@lmao: To nie miało prawa dostać mniej niż 5/10. A Slova zapowiedział, że jak pokażą super robota to da 1/10. Po co w ogóle brał się za recenzję. Frustrat chędożony.

ZROBILI TO


ZROBILI


Pisałem, ze gdy to zrobia, to seria ma u mnie 1, jest po prostu skończona.


No bo co, nagle nam tu ze sztampową kliszą wyskakują? TERAZ?! To mogli juz od startu dac hero super robota, przynajmniej nie łudziliby
@ryhu: jak ktoś chce pisać takie recki i wystawiać takie oceny to niech założy swój nudny jak #!$%@? blog i tam się "spełnia" w swoim smutnym powołaniu. A nie wystawia oceny w imieniu, czy tego chcemy czy nie, największego tego typu serwisu w Polsce zniechęcając później potencjalnych widzów, z czego wielu z nich pewnie by to się spodobało. #!$%@? mnie już te czcze #!$%@?, że ocena musi być subiektywna. To taka
@lmao: masz trzy oceny 2/10, 5/10 i 7/10, opisane która jest czyja, do tego w tekście gość sam napisał, że przesadza, więc wystarczy trochę pomyślunku. Ale nie, wielkie osranie i episod pięćsetny @lmao vs tanuki, bo ty jakoś nie potrafisz pojąć, że niekoniecznie ocena konkretnego recenzenta ma być miarodajna.

Skandal #!$%@? największy serwis pozwala sobie na wybiegi zamiast ściśle trzymać się skali od 5 do 9 jak wszystkie inne #!$%@? serwisy.
@lmao: Ja miałam podobnie jak czytałam wasze opinie o Aldnoah, tylko w drugą stronę. Poczułabym się oszukana, słysząc tyle pochlebnych opinii i dostając taką cieniznę.
@ryhu: Jeśli głównym zarzutem dla serii jest przeciętność i sztampowość, to seria nie ma prawa dostać mniej niż 5/10. Ocena 5/10 charakteryzuje serie przeciętne i schematyczne, poniżej to są już serie, które są kiepskie.
@ryhu: #!$%@? jak potłuczony. Owszem, ok, ale niech nie będzie to główna recenzja widniejąca na głównej stronie tytułu. Może być jako alternatywna, gdzieś ukryta. A nie #!$%@? ktoś wpisze tytuł w Google, znajdzie sranuki i zobaczy jedną czerwoną gwiazdkę i nawet tego nie ruszy. Rusz swoim łbem z łaski swojej.
@ryhu: recenzja ma pokazywać mocne i słabe strony, ale jak widać niektórzy dalej tego nie rozumieją. Ja wiem, że Aldnoah nie było serią wybitną, ale nie znaczy że na siłę trzeba szukać każdego możliwego sposobu, aby jak najbardziej zniechęcić czytelnika do niego ;)
@lmao: @ryhu:

Myślę, że wina tkwi raczej w samym serwisie. Tanuki stoi w miejscu będąc tym samym, co ponad 10 lat temu. Mając taką popularność, powinni zostać czymś na kształt polskiego MAL-a, powinny być opisy, obsada, studia, a same recenzje powinny pojawiać się jako linki.

O samym anime nie będę się wypowiadać, bo widziałem tylko dwa odcinki i jakoś nie zaciekawiły mnie, aby oglądać dalej. Może ten Slova ma rację,
@ryhu: Tak niskie oceny pokazują tylko jakimi mentalnymi szczylami są osoby je wystawiające, robiąc to celowo by wywołać burzę i szukać atencji. Nie myślą w ogóle o ludziach, którzy traktują tanuki jako rzetelną encyklopedię anime. Nie każdemu się chce wnikliwie szukać z jakiego powodu jest ta ocena. Widzisz 2/10 i tyle, ludzie są leniwi, jest za dużo anime do obejrzenia, a przez tego bałwana dużo ludzi, którym by to się spodobało,
Nie myślą w ogóle o ludziach, którzy traktują tanuki jako rzetelną encyklopedię anime.


A nie #!$%@? ktoś wpisze tytuł w Google, znajdzie sranuki i zobaczy jedną czerwoną gwiazdkę i nawet tego nie ruszy.

@lmao: to właśnie znaczy, że ktoś jest "#!$%@? bezmózgim lemingiem" i sam jest sobie winien. Pod spodem ma 3, a jeszcze niżej 4 gwiazdki, do tego oczojebnie podpisane, że ocena recenzenta/redakcji/czytelników. I ta środkowa dobrze oddaje tę serię.
@lmao:

Równie głęboką postacią jest Asseylum… żeby za długo się o trupie nie rozpisywać, wspomnę jedynie, że Sora Amamiya wykonała kawał świetnej roboty, wcielając się w tę postać.


Fajny spojler...
@lmao: Jak mi was kurde nie żal. Jak wszystkich, którzy kierują się cudzą opinią przy decydowaniu, co obejrzą, a co nie. Jeśli komuś nie chce się czytać i nie obejrzy serii, bo zobaczył ocenę człowieka, którego nawet nie zna, a potem ma pretensje, to nóż się w kieszeni otwiera.