Wpis z mikrobloga

@internetowyjanusz deklarujący się jako wolnościowiec, który przestał być za #knp ze względu na rzekomą pro-rosyjskość #jkm i bardzo troszczący się żeby poparcie KNP nie spadło do zera przez "pro-rosyjskie trolle" w internecie namiętnie atakuje wolnościowe rozwiązania gospodarcze nie mające zupełnie nic wspólnego z Rosją czy Ukrainą.

http://www.wykop.pl/wpis/9697198/co-mireczki-sadza-o-takiej-symulacji-democracy-3-d/

Wiecie co. W sumie to zajebiste może być. Trzeba uruchomić wszystkie poglądy Korwina w tej symulacji i zobaczyć co się stanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Chyba szarpnę się na zakup. Spróbuje zarówno pojedyncze rozwiązania jak i całe zestawy Korwina. Zacznę od likwidacji publicznej służby zdrowia. Zobaczymy do czego to doprowadzi w całej tej strukturze.


W sumie Korwina powinni posadzić przed takim symulatorem na jeden dzień i puścić livestream w sieci i patrzyć jak sobie z tym radzi.


Więc tak. Wgrałem mod POLSKA (przekładający rzeczywistość: społeczeństwo, nastroje, religia, dług publiczny, PKB oraz wiele innych czynników). Sama sytuacja startowa jest nie do pozazdroszczenia. Kucowe zmiany doprowadziły momentalnie do rozjebki społeczno-gospodarczej i siłowe zdjęcie mnie z urzędu. Totalna anarchia. Jeśli ktoś sądzi, że można tak sobie robić zmiany, o których mówi Korwin (bez żadnych wyliczeń) to jest w #!$%@? błędzie. Polecam samemu obadać temat.


A teraz krótka recenzja tej gry ze Steama:

It is extremely left wing biased. The game is bordeing on Liberal fanatcism. Democracy is not even closed to being balanced or realistic.


Także myślę że do Zespołu Internetowego Janusza można dodać następujące objawy:

-rozdwojenie osobowości

-nierozróżnianie rzeczywistości od fikcji

#4konserwy #4knp
  • 4