Wpis z mikrobloga

Dostałem dziś do ręki darmowy egzemplarz "Metra". Pomyślałem, że w sumie fajnie, poczytam sobie w drodze do pracy. Na drugiej stronie jest artykuł o Powstaniu Warszawskim, konkretnie o wypędzonych warszawiakach. Bardzo poruszył mnie fragment o wywożeniu kilkudziesięciu tysięcy do obozów koncentracyjnych.

I zacząłem sobie dumać nad pomysłami wielu dzisiejszych narodowców (wczoraj poczytałem co nieco o #holochergate), żeby wrogów narodu zamykać w obozach, "homosiów" przymusowo leczyć, dodatkowo każdą z niemiłych im grup karać karą śmierci, gdyby jednak nie chcieli przymusowo dostosować się do nowych zasad.

Wiem, że na Wykopie jest co najmniej kilka osób, które utożsamiają się z RN i całą ideą narodową, i jeśli macie podobne przemyślenia - to nie wstyd wam przyrównywać się w pomysłach do tej hitlerowskiej bandy, która odpowiada za zamordowanie tylu waszych rodaków?

#neuropa #4konserwy #ruchnarodowy
  • 32
1. Jakie obozy masz na mysli?

2. Homoseksualizm to choroba i nalezy to leczyc. Tym bardziej w trudnych przypadkach gdy homos musi emanowac swoja odmiennoscia skandujac swoje wynaturzenia.

3. Kara smierci w 100% pewnych przypadkach brutalnych gwaltow i mordow z okrucienstwem. Jestem jak najbardziej za ! Co do nie milych grup wyobraz sobie taka grupe muslimow zabijajacych niewiernych i bezczeszczacych ich zwloki. Takim tylko smierc.

4. Jakie nowe zasady masz ba mysli?
@drzewi: No i?

@StalowyRoman:

Przymusowe leczenie homosiów nie równą się z karą śmierci dla opozycji.


Nie twierdzę, że się równa, ale kara śmierci dla jakichś "wrogów narodu" bardzo często pojawia się w zestawieniu z narodowcami.

@NewGuy:

1. Obozy, w których izoluje się ludzi tylko ze względu na to, że ich nie lubimy. Vide - obozy dla homosiów, "wrogów narodu" itp.

2. Nie to jest tematem wpisu, więc nawet nie
@SirPsychoSexy:

1. Pierwsze slysze o jakichs obozach. Wrog narodu powinien zostac skazany. To tak jakby teraz ktorys z politykow wprowadzal reformy niekozystne dla kraju z czyjegos rozkazu.

3. Dalem tylko przyklad na czasie odnoszac sie do grup o ktorych wczesniej pisales. Prawda jest ze skazanie powinno zostac wymierzone jedynie poprzez czyny niezaleznie od pochodzenia, wiary itp.

4. Znowu odnosisz sie do homoseksualistow. A czy zeofili nie trzeba leczyc? Transwestytow moze tez
@KartaSieciowa: nie znam nikogo wiec sie nie wypowiem ;)

@Farrahan:

@Tamerlan:

Widac jestem nienormalny i nietolerancyjny skoro nie uwazam homoseksualizmu za normalny naturalny wynik ewolucji. I pewnie powinienem sie wstydzic za to ze uwazam ze normalna rodzina to chlopak i dziewczyna. I w przyszlosci bede dawal swoim dzieciom heteroseksualne wartosci a nie homopropagande. Ale tak nie jest ;)


za normalny naturalny wynik ewolucji


@NewGuy: Skoro występuje w naturze to naturalny... A kryterium "normalności" jest nieprecyzyjne i nieobiektywne. Nu i sama ewolucja powinna eliminować takie osobniki. Ale nie eliminuje.

I pewnie powinienem sie wstydzic za to ze uwazam ze normalna rodzina to chlopak i dziewczyna.


@NewGuy: Ja tam bym się wstydził obrażać innych ludzi ze względu na ich preferencję, ale spoko. Jeśli chcesz możesz się wstydzić i z tego
1. Pierwsze slysze o jakichs obozach. Wrog narodu powinien zostac skazany. To tak jakby teraz ktorys z politykow wprowadzal reformy niekozystne dla kraju z czyjegos rozkazu.


z ciekawości - kim wg Ciebie jest "wróg narodu"?

4. Znowu odnosisz sie do homoseksualistow


A czy zeofili nie trzeba leczyc?


Trzeba - zoofila jest DEWIACJĄ, homoseksualizm ORIENTACJĄ - to dwie zupełnie różne rzeczy

(...)

Wedlug Ciebie jest to normalne zachowanie czlowieka?


zależy co pojmujesz jako