Wpis z mikrobloga

Wpis ten był w nawiązaniu do błędów jakie @kamdz wytknął serwisowi wykop Ktoś zasugerował bym wrzucił ten wpis jako osobny wątek LINK

Wykop nie ma prawa utrzymać się z tym co obecnie oferuje, treść skierowana jest głównie do licealistów. Co bardziej ambitne treści przenoszą się na bardziej specjalistyczne fora.

Wykop miał sens jeszcze kilka lat temu, gdy ludzie poświęcali czas na udzielanie się w dyskusjach, w których się specjalizowali. W tej chwili nie da się tego oglądać. W chwili gdy wprowadzili promowanie "gorących dyskusji" poziom zrównał się z kwejkiem.

Nie mówiąc już o dziurach w serwisie - vide system powiadomień i wyszukiwań, na który administracja od wielu lat ma #!$%@?. Wykop powoli staje się takim starym autem które jest już tak #!$%@?, że nie opłaca się go naprawiać.

Ludzie, którzy są tu od 5-8 lat są po prostu znudzeni, nie każdego interesuje dzień urodzin prezydenta/ opisywanie stulejki czy jakieś śmieszne obrazki. Wiem wiem... zaraz powiecie - #czarnolisto , sęk w tym, że ten portal tak #!$%@? funkcjonuje, że wrzucanie czegokolwiek na czarnolisto i tak niczego nie da. Nie można konkretnie selekcjonować treści. System tagów jest tak #!$%@?, że używanie ich w obecnych warunkach nie ma właściwie sensu.

Przyjdzie jakiś gracz mający kilkaset tys pln na reklamę, zaprojektuje coś na miarę reddita i wykop.pl umrze śmiercią naturalną.

#gorzkiezale #wykop #afera
  • 16
@pwolski93: jestem tu 10 miesięcy. Jedyną dyskusję wywołały moje wpisy o problemach z kobietą - wszyscy się ze mnie śmiali albo kazali ją rzucić, nikt nie starał się rozkminić i pogadać... rozkminiłem sprawę sam i zrobiłem najlepsze co mogłem. Poza tym zadając pytanie, gdzie chciałbym otrzymać poważną odpowiedź w jakiejkolwiek dziedzinie bym nie pytał zawsze dostanę jakąś raczej durną odpowiedź i nic fajnego nie wynika z takich tekstów.
starczyłoby odpalić klona reddita, rozreklamować, i zobaczyć czy się przyjmie


@pwolski93: @Grzechoooo: A o Strims (link do mrocznej historii) ty słyszał? Powstał polski klon Reddita, przyjął się. Miałby gość hajs na marketing to by zgarnął cały polski internet ale Seba (twórca) miał problemy z osobowością i zamknął wszystko w piździec jak mu użytkownicy za dużo marudzili.

Drugi raz będzie bardzo ciężko ludzi przekonać. No chyba że doczekamy się naprawdę porządnej
@pwolski93: niestety racja, trzeba miec strasznie duzo szczescia zeby tu trafic na jakies normalne osoby z ktorymi da sie podyskutowac. Szukam alternatywy dla tego serwisu a przegladam go regularnie od chyba 6 lat, czy ile tam mam konto. Szkoda, ale widocznie serwis dostosowuje sie do uzytkownikow i po prostu przestalo to byc miejsce dla osob bez "mentalnej stulei xD", nie ma co tutaj skladac zazalen tylko trzeba sie pakowac i wynosic.