Wpis z mikrobloga

Mirki kto wczoraj poruchał?


tl;dr na dole

Jako że wiem że lubicie słuchaj takich historyjek #coolstory to wam opowiem, poznałem ostatnio takiego #rozowypasek 18 lat 6/10 jak się umaluje i fajne cycki, jedyny problem to to że zajęta ( ale podobno jakieś stulej 22 lata, suchoklates co to gdzie się naczytał o jakiś #mirkokoksach i #!$%@? kurczaki posypane kreatyną), ale wiecie ja #samiecalfa 10/10 to żadna mi nie odmówi. Nie zajęło mi to długo, a dziewczyna już zdejmowała majtki przez głowę. Jedyny problem to ten chłopak bo podobno tylko siedzał na tej siłowni i od razu do niej, zero wychodzenia ze znajomymi (podejrzewam że zadnych nie ma), ale loszka coś wymyśliła i namówiła go żeby wyszedł z ludźmi na piwo (podejrzewam że poszedł na całą noc do lasu, żeby myslała że ma znajomych). Mówię wam co to była za noc, robiliśmy wszystko #dziewczynylubiawdupe. Trochę szkoda mi tego chłopaczka. W komentarzach przeprowadzę głosowanie czy mam mu napisać o tym że dziewczyna go zdradza czy nie.

TL;DR

Poruchałem taką loszke 6/10 z fajnymi cyckami, jest zajęta ale udało jej się tego stuleja na 1 noc zbyć. W komentarzach głosowanie czy mam mu o tym powiedzieć czy nie

#wygryw #przegryw dla tego #stuleja #pozdrodlakumatych #samiecalfacontent #pdk #pytanie
  • 33
  • Odpowiedz
@horiks:

1. Skoro tylko 6/10a ty 10/10 to co lepsze na ciebie nie leca?

2. Tyy 10/10 taaaaaaaaaaaa, trzeba sie cenic

3. te cool story to proba wzbudzenia atencji i wyrwania plusow, bo poruszyles tematy, na ktore mirki leca, jak dupczenie, latwa laska i ty wielkie zajebiste macho oraz twoj wielki uklon w jej biednego i zdradzoneg chlopaka. LoL co za #zenada
  • Odpowiedz