Wpis z mikrobloga

nawiązując do wczorajszego wpisu: klik

jestem po rozmowie z moim byłym #rozowypasek (7 miesięcy, planowanie dziecka, wspólna przyszłość etc. :/ ja 32 lvl ona 27 czyli raczej poważna sprawa): zerwała ze mną ( pierwszy raz ktoś mnie rzucił :P ) ponieważ :

1. stwierdziła, że męczyły ją dojazdy do mnie (taaaa.... całe 20 minut - szmat czasu - ale dobra, to jeszcze mogę zrozumieć)

2. jej główny powód - powiedziała, że denerwuje ją różnica w zamożności #!$%@?.jpg?? przecież nigdy nie zwracałem na to uwagi i cieszyłem się, że nie leci na moją kasę :/ taki argument mnie rozwalił - aż nie chce mi się wierzyć :( [chyba, że znalazła sobie kogoś innego :P ] dla wyjaśnienia - ani ja nie jestem strasznie kasiasty, ani ona szczególnie biedna...

3. dlatego na pociesznie mojego skołatanego serca kupiłem sobie konsolę #ps4 i wyznaczam sobie miesiąc abstynencji sexualnej ;)

#tfwnogf #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zwiazki
acidd - nawiązując do wczorajszego wpisu: klik



jestem po rozmowie z moim byłym #ro...

źródło: comment_Dxo04ns5TWbParH5DjyAvJPAuwbZeCIx.jpg

Pobierz
  • 75
@Nadrill: dziękuję - bardzo fajna konsolka :)

@Meara: argument z dupy masz rację :)

@Reeposter: no to niech się bawi z kimś innym :P kij jej w oko ;)

@Pierdyliard: właśnie, że starałem się wysłuchać jej argumentów.... gdyby była ewidentna moja wina to nie żaliłbym się na mirko - ale jej argumentacja mnie rozwaliła :/ cóż poradzisz? trochę mi smutno :( pewnie, że to moja wina - bo