Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie, ale w paczkach czipsów #lays dają kody na 100MB mobilnego #internet w Orange, niby nic takiego, ale tutaj wkracza #cebuladeals - wykonując odpowiednią, legalną kombinację te 100MB można zmienić w 5GB.

Czyli za ~1,20zl mamy małą paczkę spalonych ziemniorów i tyle mobilnego netu, że możemy bez problemu sobie jakieś filmy pooglądać czy zrobić kopię wykopu :p

Niestety każde takie ziemniaczane doladowanie jest ważne tylko do 23:59 dnia następnego, czyli ~2 dni - można je przedłużyć używając mitycznego "bonu na usługi orange 500MB”, który jak widzialem na allegro lata po ~20zł.

Szczegóły: http://czlowiekpromocja.eu/promocje-rabaty/lay-s-orange-free-5-gb-za-1-zl/

#promocja #promocje
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ElCidX: chyba zmieniłeś komentarz :) Przykładowo we francji mam 2 telefony, galaxy s3 lte i nexusa 5, leżą obok siebie, karty tych samych operatorów, na s3 lte wyświetla ikonkę 4g (stock), na nexusie 5 wyświetla LTE też stock. Prędkości inne, co za różnica, jak dla mnie żadnej, to i to zasuwa tak że więcej nie potrzebuję :) To że mi ściąga 7 mega bitów na sekundę czy 40 w urządzeniu
  • Odpowiedz
@charles-gregoire: Trochę zmieniłem :) Bo lte wchodzi w 4g czyli czwarta generację.

Ale polscy operatorzy używali 4g do określenia technologi HSPA/+ a teraz używają lte do lte :)

Ja akurat używam lte w domu i widzę różnicę w prędkościach.
  • Odpowiedz
@ElCidX: no własnie o tym mówie, nie wiem czy to ping, ale w mieście 75k na dolnym śląsku działa, a czasem przestaje na kilka sekund, niby ping ale wynosi ponad 1000ms więc go nie zmierzę
  • Odpowiedz