Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem dziś ponownie do sądu w sprawie, którą tu opisywałem.

Facet zza granicy nie wrócił i zapewne nie wróci, usłyszałem optymistyczną wiadomość, że "na pewno wróci" i mogę jak chcę zgłosić sprawę do komornika, który tak czy siak zapewne niewiele zdziała bo jest za granicą i nikt go szukał nie będzie.

Chcąc nie chcąc sprawę rozwiązał ciekawie, odsiedział zasądzony wyrok, dostał miesiąc na spłatę kasy i w tym czasie uzbierał na wyjazd za granicę. Czyli nikt go szukał nie będzie bo sprawę sądową ma za sobą i nie musi się nigdzie stawić, zostało mu tylko spłacić mnie a ja nic nie wskóram.

Dziękuję Wam mirki za wsparcie i rady, pozostaje mi pogodzić się z tym, że nic nie zdziałam i straciłem tylko czas.

Wołam tych co wtedy dali mi plusa:

@Gummy @Mikael77 @diarrhoea @haussbrandt @Noct @duckar @Psychopathy_Red @chris3d @Czipsu @kovalski @7DomeK7 @jedzgruszki @ppawel @krytykujacy_zrzeda @Rajhan @kliq @pietszak @koyot17 @wktr92 @Waffenek

#sady #takaprawda #truestory #prawo #polskiesadownictwo #policja #kradno #kradzieze #heheszki

//@Noct #polska
  • 39
@fstab: Pomarańczowi mogą wołać 20 osób w jednym wpisie/ komentarzu. Podziel listę na kilka części po 20 użytkowników i wklejaj w komentarzach to zawołasz wszystkich.
@fstab: Nie wiem czy wiesz, ale gdyby on zapłacił to nie tobie tylko na jakieś konto sądowe. I ty musiałbyś zakładać kolejną sprawę sądową żeby ci sąd te pieniądze wypłacił. Koszt to 100zł...tak przynajmniej było u mojego szwagra:(
@stahs: rozmawiałem z kurator dla dorosłych, którą mu przydzielili. Podałem jej po wyroku numer konta i obiecał jej, że przeleje na to konto pieniądze, bezpośrednio do mnie.
@Gacrux: @neib1: @fstab:

No stary, jakbym był wołany do wszystkiego co plusuję to miałbym z 30 powiadomień dziennie. Bez przesady. Ale spoko, rozumiem, że są ludzie co nie ogarniają całej funkcjonalności i muszą być wołani w ten sposób ;)