Wpis z mikrobloga

valve daje bany za griefing? Grałem dzis z trzema francuzami, nie wiem czy smurfy, czy idioci, ale zabili mnie około 5 razy w tym 2 jak rozbrajalem bombe, połowe rund zaczynałem z low hp. zgłosiłem każdego, w tym profile steam, ale mam niedosyt.

#csgo
  • 10
@MilusiMisio:

Ano jest... Ja parę dni temu na black goldzie miałem 2 przygłupów, któzy przez całą mapę ryczeli do micro (dałem ignora jak inni, ale jak na chwilę wyłączyłem to oni nadal do siebie ryczeli) i łązili z nożem, aby dać się zabić. Mecz 5 vs 3. Aż dziw, że przegrałem wtedy chyba 12:16. Normalnie cud.
@Atexor: i to jest najbardziej irytujące, że nic im nie zrobisz, nie wyrzucisz bo jest ich 2-3, wygrać tez nie da rady. Mecz w plecy, byle rangi nie stracić. Myslalem ze po silverze juz takich akcji nie bedzie, ale widze gold nova, to tez silver tylko ładniej nazwany.
@MilusiMisio: Nawet nie wiesz jak ja ostatnio się przez takich botów czuję zirytowany. I to spotykać takich mając rangę mg2. Kompletnie nie ogarniam. Marzy mi się kiedyś MM na poziomie, taki naprawdę zgrany i dobry meczyk. Bardzo dawno takiego nie grałem. Zaraz dodam wpis odnośnie mojego "farta życia", jak mi się odblokuje limit, nie wiem czemu mam go przekroczony.