Wpis z mikrobloga

@Rodriquez88: były , i mini jest męskie ;) ale cóż ci poradzę ze w swojej astrze 1.4 czujesz sie nie doceniony ;)

@sulkov: nie

@shido: za to ze dołożyli do niego wszelkich starań , to auto tak sie kładzie do zakrętów ze ...

@gravelet: idzie sie przyzwyczaić ;)

@Woockashek: nie ;)

@lasic01: tak mam cała szafę ;) w dodatku zegarek od bretlinga i trochę garniturów od
@furek12: Zajebisty wybór - auto z duszą, pewnie daje dużo frajdy. Lubię nietuzinkowe auta ;) @Rodriquez88: @sulkov: @Woockashek: @apaczacz: Trochę kiepsko wam poszło, bo mini nie jest w żaden sposób kobiece. Są tylko dwa naprawdę kobiece samochody - VW Beetle i Ford Ka, nawet Micrą może jeździć facet. Trochę czerstwy żart bo Mini jest w #!$%@? stylowe i jedno z niewielu aut, które ma duszę ;) Trafiliście
@lasic01: Jezdziles kiedys mini cooperem ? Ah zapomnialem dodac .. ze to nie zwykly cooper tylko S . ze zmienionym kolem kompresora na -15% , nowa mapa i zimnymi swiecami .. wynik mocy okolo 210-215KM .. Pojezdzij potem mów ze ani fajne ani nic :) tez mialem sporo samochodów. min. BMW M5 E39 nie dokonca moje bo mojego ojca ale raz za czas dawał pouzywać . mini startu do tego nie