Wpis z mikrobloga

Mirki dziś muszę wam przedstawić typowego #przegryw z wykopu jakim jest niewątpliwie @xDawidMx:

Gościu ma niesamowity #buldupy o moj wyjazd na Malediwy xD (screeny, więcej mi się nie chce szukać a jest ich więcej ale za takie wpisy trafił u mnie na #czarnolisto i polecam wam to samo zrobić bo jeszcze go złapie ból dupy o wasze zarobki)

Polecam przejrzeć jego ostatnie posty.

Typowy przykład polaka biedaka cebulaka który nie chce mieć lepiej tylko chce by inni mieli gorzej tak jak on.

Za życiowy cel wybrał sobie próbę walki z moimi dodatkowymi zarobkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co tam że cały rok ciężko pracowałem na to by tam polecieć, tak go musiało ścisnąć w pośladkach że od tygodni nie sra xD

Ciekaw jestem jak nazywaliście się w SB :D

Posłużę się tu tekstem z WWO - Damy radę:

" Za bogaty ten, kto bogatszy niż ty?"

"Ej, czy równasz w dół? Skoro tobie brak, to niech też braknie mu? "

#polakibiedakicebulaki #polakicebulaki

Weź się za robotę gościu ( ͡ ͜ʖ ͡)
O.....9 - Mirki dziś muszę wam przedstawić typowego #przegryw z wykopu jakim jest nie...

źródło: comment_WbQB4n0q08Ijug2yeYTNYUlUVTCji9kF.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Sajsu: Oskarek to ma np. ciągłe bóle dupy o Barcelone i inne takie i jest śmiesznie i w ogóle xD Co nie zmienia faktu, że jest zajebiście obrotnym typem i se ten kasę wypracował po prostu
  • Odpowiedz
@czlapka: mam o Barcelonę bo czasami trzeba mieć a teraz jestem pełen podziwu ich grze obronnej, żeby tylko 4 razy celnie w lidze strzelali na ich bramkę na 4 kolejki to naprawdę gratulacje :D
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ale się podniecasz, jakby Malediwy byly czyms WoW, jakby to byl wypad do lasu deszczowego w Ameryce Poludniowej zeby odkrywac nowe gatunki jelenia, np. taki rustica hominis jelen albo taki stultus homonis, wtedy bylabym zazdrosna, ale Malediwy? Z Indii kopsniesz sie lodka za grosze, wysmazysz dupe i brzuch na sloncu i tyle. Mysle, ze nie ma czego zazdroscici, moze tak 20 lat temu to by bylo cos, teraz kazdy moze
  • Odpowiedz