Wpis z mikrobloga

Atencja musi się zgadzać!

Ponieważ panuje na wypoku przekonanie, że #bekazrapsow i w ogóle #rap w Polsce nie istnieje, proponuje konkursiwo.

Po pierwsze primo: każdy, kto do dzisiejszej #nocnazmiana zaplusuje ten wpis ma szansę otrzymać #skyrim na #steam.

Po drugie primo: wpis z największą liczbą plusów (termin ten sam) odnoszący się do poniższego zadania otrzyma #skyrim w wersji Legendary Edition.

  • 107
@BuFu: nawet nie trzeba się wysilać. Nullo, Szad i Pork. Nie chcę plusów, nie mam steama.

Jakby wymienić więcej to:

Peji dawno nie słuchałem ale miał trochę zajebistych kawałków

Słoń oraz Słoń z Shellerem jako WSRH - wielu #!$%@? głupoty, bo usłyszeli jeden kawałek i myślą, że fajnie będzie się wypowiedzieć.

Ostatnio słuchałem JWP/BC oraz trochę Pezeta z Małolatem.

Wdowa i Lilu jako kobiety, też można znaleźć coś dla siebie.

Diox
@normalny_kraj: Polać Ci. Zgadzam się zwłaszcza co do Słonia (jego i Miksera Demonologia I miażdży system), Shellera no i Gurala. Od siebie dodam, że Kali po odejściu z Firmy też zaliczył duży progres i ma dobre kawałki. Ogólnie najwięcej #bekazrapsow mają do powiedzenia Ci, którzy po prostu nie lubią tego gatunku muzyki i chcą się dowartościować gimbowym hejtem. Nie ma problemu, niech tak robią, dzięki temu od razu można poznać idiotę