Wpis z mikrobloga

W związku z #afera pragnę poinformować, że skasowanie znaleziska było zwykłą pomyłką.

Nie ma to związku z żadną cenzurą, żadna z firm też nie zgłosiła się także do nas z prośbą o to.

Znalezisko zostało przywrócone i można odnaleźć na głównej, oraz pod tym linkiem:

http://www.wykop.pl/link/2152854/5-nieuczciwych-firm-i-ich-sposoby-na-manipulacje/

Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, dołożymy wszelkich starań aby się nie powtórzyła.

#moderacja #moderacjacontent #wykop
  • 50
@Aesculus: pfff nie napisałem nigdzie że wierzę w choć jedno słowo anonima. Po części podzielam zdanie, że "omyłkowe" usunięcie, dość świeżego, znaleziska z głównej jest tłumaczeniem dla debili. Rzadko takie akcje wychodzą, tym bardziej z takim wykopem który "uderza" w jakieś marki.

Chcę tylko uniknąć robienia syfu i szamba z głównej....bo po co ? Co Wam to da ? Tutaj każdy może wyrazić swoją opinię, ale nie chcę znowu (mówię o
@Aesculus:

A to już widzę cięższy przypadek skoro masz własną prawdę, wiesz jak było, a jak nie było. Mógłbyś powiedzieć skąd czerpiesz te wszystkie informacje?

Bo o to, że piszesz o wzięciu czegoś na klatę w momencie kiedy autor właśnie wziął to na siebie ciężko skomentować.
@Deykun: odniosłeś się do czegoś o czym w ogóle nie mówimy. Mamy na myśli to że ta zbieżność przypadków jest bardzo zastanawiająca i zmusza do refleksji. Nie możesz mi wytyczać kierunku myślenia, wzorując się na tym swoim, "właściwym". Według Ciebie moderacja omyłkowo skasowała bardzo wrażliwy wykop z głównej. Ok, takie jest Twoje zdanie. Moje jest takie, że ta prawda, może być zgoła inna.