Wpis z mikrobloga

A wy co, dalej na 1 liczniku? Nawet mi was nie żal.

W Kieszeni mam dodatkowo dwa telefony z włączonymi 6 aplikacjami GPS: Endomondo, Stravą, Locusem, Osmand, Google Trasy i Runastic.

Oczywiście każde źródło pokazuje trochę inny dystans (+/- 2 km), czas jazdy i prędkość. Wszystko potem uśredniam.

#rower #android #endomondo #strava #locus #osmand #runastic #licznik #gps
Pobierz
źródło: comment_Hj0uaDlDkseii16MF9vQQMX7DNGGcsjs.jpg
  • 8
@kot1401: Jeżdżę na Sigmie BC 1009 i BION CY-E319W, plus w kieszonce Nokia E6 z endomondo, potem eksport do gpx i na Stravę leci. Sigma w crossie, Bion w szosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kot1401: Ja oprócz pięciu liczników z pomiarem kadencji mam też 4 zegarki Garmina z pomiarem tętna (do każdego zegarka mam oddzielny pas), 8 nawigacji garmina i trzy korby z pomiarem mocy (dwie na zapas ale czasem zmieniam w trakcie jazdy, żeby uśrednić wyniki). Oprócz tego mam doczepione z tyłu dwa drogomierze, stację pogodową i piorunochron a dalej w przyczepce siedzi nawigator, który korzysta z analogowej mapy. Mam też obwoźny komis smartfonów
@kot1401: no jest trochę #!$%@?, ostatnio w ogóle mi nie naliczyło dystansu i po 2 minutach się wyłączyło o.O. Z punktami to nie wiem jak jest, zawsze leży sobie tel z tyłu w kieszonce, wyciągam jak chcę zrobić jakieś zdjęcie, ale i tak częściej sięgam po drugi tel bo ma lepszy aparat. Plus taki, że endo na E6 trzyma w #!$%@? długo i nawet jak mam dwie/jedną kreskę mogę iść na