Wpis z mikrobloga

@hurtwish: @Jugop: @Lukas77986: @alma_: @Kuork:

Po pierwsze, ja byłem po Krakowie, ubrany dość elegancko, no i jej żartobliwie mówiłem, że ma być w spódniczce.

To NIE. Taki #!$%@?. Ona będzie na sportowo = ledżinsy, jakiś podkoszulek i bluza.

Na żywo jest znacznie lepsza niż przez twarzoksiążkę. No ale pobożna i tak dalej. Spotkaliśmy się po 19, a jej ojciec skądś tam wracał i mi ją zabrał po
@Jugop: Tak, to był jej ojciec. A jak gdzieś wcześniej pisałem – ona dziewicą jeszcze jest.

Jak ją objąłem, to spoko, ale jak ręka powędrowała trochę niżej, to "hola, hola, to dopiero pierwsze spotkanie".
takie świętojebliwe są podobno najostrzejsze jak się je uda przekonać :>


@SamiecAlfa: Z tym, że jej w ogóle nie przeszkadza, że jestem ateistą.

No ale ma dużo "lęków". Miałem nóż myśliwski w torbie, nim otwierałem piwa, to powiedziała, że ona takich rzeczy się boi i jak wcześniej byłem pochlastać "diabła", to ona się zmyła, bo nie mogła na to patrzyć.

(No a żadnego chlastania nie było; gość mi dwukrotnie rękę na
@hurtwish: Jej ojciec skądś się wracał. Mówiłem, że jak chce, to może przenocować u mnie (hehe), ja będę spał na podłodze (harcerstwo, służba hir), ale nie, nie, bo przecież w niedzielę mamy cały dzień dla siebie.
@cansio: No i to mnie trochę martwi, a jednocześnie cieszy, bo może przez to jest wciąż dziewicą w wieku 20 lat (w tym roku skończyła szkołę).

Tylko to nie jest dziewczyna, z którą można porozmawiać na jakieś filozoficzne tematy.

Ale jak tak wspominam, to z żadną się nie dało...

Sensownie pogadać, to można z kumplem przy piwku i bilardzie. :)