Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: Już reklamuje millenium.

Nie to, że coś, bo coś swoim kanałem reprezentuje.

Ale dla mnie jakoś tak już nieco tracą takie osoby :P

Wiem, że kasa itp. Ale póki jest tylko na YT to jest taki cichociemny, a jak pójdzie do TV reklamowac to już gwiazda :<.
@Felonious_Gru: oj tam oj tam :P

w fokus tv też ma jakiś swój program w sumie.

dlatego dopisalem 'reklamowac' :P

Dla mnie może robić co chce, aby tylko się to nie skończyło zamknięciem kanału. A pewnie skończy. Ewentualnie wrzuci raz na poł roku :<
@hpiotrekh: nie bardzo rozumiem, dlaczego w naszym kraju, jest takie myślenie. "o kurde, gość zarobił, przestaję subować" :). Póki robi to co robił, to dla mnie niech zarabia na swojej osobie i przez to realizuje swoje projekty na YT jeszcze ciekawiej.
@PanTester: Nie przestanę subować.

Chodzi mi o to, że jak już podłapie kilka etatów w tv to zwyczajnie nie będzie miał czasu/ochoty na nagrywanie polimatów, bo kasa z tv będzie x razy większa.

Więc w sumie reklamy pod tym względem wychodzą lepiej bo nagra raz i wieksza kasa niż za odcinki pewnie.

Nie hejtowałem jak nagrywał dla Orange, chodź mówił takie bzdety że nie dało się tego słuchać :P
Chcesz szczerą odpowiedź? Kasa z TV jest mniejsza niż z netu :)


@RadekKotarski: Chcesz powiedzieć, że masz już takie wyniki oglądalności na YT, że Adsense pozwala Ci zarabiać lepiej jak za występy z Kammelem? Wybacz, że pytam o pieniądze - ale sam prowadzę kanał YT klubu piłkarskiego, który niedawno był jeszcze w Ekstraklasie... teraz trochę niżej... ;) Wydawałoby się że chodliwy temat, oczywiście na pewno nigdy nie osiągnę takich wyświetleń jak