Wpis z mikrobloga

Dla tych, którzy lubią #jankostory, a być może nie wiedzą: @jankotron napisał już książkę. Nazywa się TEORIA CHAOSU DLA PANKÓW. Przeczytałem, polecam. Będę ją czytał moim dzieciom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@jankotron: mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko popularyzowaniu Twojej twórczości przez mirków. Jeżeli tak, to usunę tego posta.

#ksiazki #literatura
  • 25
  • Odpowiedz
@kovalski:

nie masz nic przeciwko


spoko, to żadna tajemnica, przecież mam tę stronę w profilu:) Ale tyle lat temu to pisałem, że aż się boję zaglądać, pewnie dziś wiele rzeczy bym pozmieniał:)
  • Odpowiedz
@kovalski: @citizenwasp: raczej nie da się teraz tego kupić:)... "Wydanie" tej książeczki polegało na tym, że odbiłem kilkadziesiąt egzemplarzy na ksero, pozszywałem igłą i nitką, i porozdawałem znajomym:) Mógłbym kiedyś dokserować więcej, a może coś popoprawiać i spróbować wydać bardziej oficjalnie. Póki co "na legalu" wydałem tylko komiks, jest gdzieś tam link do niego na stronie.
  • Odpowiedz
@jankotron: komiks chętnie kupię, aczkolwiek najchętniej kupiłabym książkę pisaną w taki sposób, w jaki opisywałeś swoje przygody, bo masz talent. Miło przeczytać coś tak dalekiego od grafomanii w internecie, na papierze też o to coraz trudniej:)
  • Odpowiedz