Wpis z mikrobloga

#mirkowp wkracza w fazę poprawek kosmetycznych, wydajnościowych i innych detali. z rzeczy brakujących nie ma jeszcze m.in. strony profilu użytkownika, ale to nie jest must-have na teraz.

skoroby było pre-alpha to może czas na szersze testy alpha we wrześniu? :)

jest miejsce dla pięciu kolejnych osób

warunki:

1. trzeba posiadać VS2013 z Windows Phone 8.1 Application Deployment (bez tego nie zainstalujecie appki do października)

2. trzeba napisać jakąś sensowną funkcję appki (choćby drobiazg), której nie wypisano tutaj http://www.wykop.pl/wpis/9163806/achtung-bojowkarze-w-przyszlym-tygodniu-rozpoczyna/ i której nie ma w appce (to można ze screenów i komentarzy wywnioskować).

3. każdy użytkownik może napisać tylko jedną sugestię (jeśli napisze więcej, pod uwagę przy ewentualnej selekcji będzie brana tylko pierwsza).

rozwiązanie za około tydzień.

po wybraniu dostaniecie dostęp do listy na wunderlist, gdzie będzie można (a właściwie trzeba - po to są testy) zgłaszać poprawki

i jeszcze mały disclaimer:


z racji ostatniej soboty miesiąca wszystkie plusy z tego wpisu przekazywane są w całości dla dewelopera i twórcy aplikacji: @LubieLiscie

#bojowkawindowsphone i #windowsphone - bo czemu nie :)
m.....i - #mirkowp wkracza w fazę poprawek kosmetycznych, wydajnościowych i innych de...

źródło: comment_MRpmbC2ym5uHQx6vySe1PLu561iTCHPC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki: dobrze by było gdyby zdjęcia i filmy otwierały się w aplikacji, a nie w przeglądarce (może to już jest) Dziś zainstalowałem aplikacje Allegro i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, ładny design i wszystko było w apce, nawet logowanie do banku. Jedna z najlepszych aplikacji na WP jak dla mnie. Wcześniej testowałem apke czytnika książek i tam co róż przenosiło do przeglądarki.

Piszę to od tak "poza konkursem" bo mam windows
  • Odpowiedz
@michalkosecki: skoro nie da się ukrywać komentarzy w wpisach ludzi na #czarnolisto, bo wypok api nie pozwala to może coś w stylu tego dodatku?

http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/604/

Dla mnie jest to świetne rozwiązanie, bo odkąd jest ten brzydki nowy wykop nie mogę używać dodatku "snaplinks" (zaznaczanie prawym przyciskiem mychy odnośników i otwieranie ich w kartach) to ten dodatek sprawdza się świetnie zwłaszcza w przeglądaniu tagów gdzie czasami mam ponad
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica:

1. czarna lista - będzie wewnątrzna w appce i bardziej restrykcyjna (czyt. działająca po prostu ;)) od tej wykopowej - pisaliśmy już o tym;

2. rzuć okiem pod tagiem #mirkowp wrzucałem wizualizacje jak przeglądać powiadomienia z miliona obserwowanych tagów - to już jest zaimplementowane.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Pisałem już o tym dla @LubieLiscie, nie wiem czy z Tobą o tym rozmawiał. W najnowszej wersji appki jest wyłączony dwuklik, po prostu żeby wejść do postu wystarczy kliknąć raz. Funkcja dwukliku jest teraz nieużywana. To może zrobić coś takiego, że podwójne kliknięcie daje plusa dla wpisu? IMO byłoby to dość użyteczne rozwiązanie.

  • Odpowiedz
@Czipsu: na wunderlist się rozpisałem - jest m.in. to i LubieLiscie dziś mi mówił o Twojej sugestii w tej sprawie. jak się uda wszystko wdrożyć, to ta appka bedzie #!$%@?ła gestami.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Faktycznie, na Wunderlist zajrzałem dziś tylko na szybko żeby pobrać nową wersję.

Im więcej gestów (oczywiście użytecznych) tym chyba lepiej, appka będzie przyjemniejsza i szybsza w użytkowaniu.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Jak przeglądałem zdjęcia z appki, to zauważyłem jeden brak który mógłby umilić życie, mianowicie przy wpisie/komentarzu mogły by być awatary (lub opcja ich włączenia/wyłączenia). Poza tym, to idealnie.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: A tak poza tym, była by w przyszłości możliwa opcja dostosowania kolorystyki "na własną rękę"?

Coś w stylu osobnej zakładki w opcjach, że zamiast czarnego tła pokazuje ciemnoszare tło, zamiast białego tekstu czerwony itd.
  • Odpowiedz