Wpis z mikrobloga

@paziu: wszystkie są w tesco, Rebel jest wyłącznie w tesco, więc raczej tam były zakupy. W tesco wybór jest zbliżony do Żabki, jest tylko kilka zagranicznych klasyków (Obołoń, Paulaner). W Tesco i tak ciężko o dobre i fajne piwo, chociaż browary są właściwe - brak Komesów z miłosławskiej Fortuny, Grand Prix, Stouta czy nawet Shandy z Ciechana, Jankesa czy Belga z Lwówka, podróży Kormorana.
@kobiaszu: Czy tylko ja uważam, że miodowy Ciechan ma zbyt mocny aromat miodu? Podejrzanie długo ten smak pozostaje na języku. Wyborne mają świetne więc dosyć mocno się rozczarowałem po spróbowaniu miodowego piwa z ich repertuaru.
@kobiaszu: no i tak jak myślałem, zostałeś #!$%@? przez wielkich kuco smakoszy piwa za 50000zł za 0,33l.

Bo jak to można kupić zwykłe piwo z Fortuny/Sulimaru, już nie mówiąc o masówkach - co za bydło to pije.

Tylko black IPA która smakuje jak wymieszanie popielniczki z koźlakiem. O jaki jestem wielki #!$%@? hardkorowy smakosz piwa xDD

Jak Ci podszedł miłosław z tego co widzę niepasteryzowany, to polecam też marcowego - bardzo