Wpis z mikrobloga

Mirki co byście zrobili gdyby wasz szef was faworyzował na tle innych pracowników i dawał im odczuć że są gorsi? Zostawilibyście sprawę czy pogadalibyście o tym z szefem?


#kiciochpyta #praca
  • 51
  • Odpowiedz
@kicioch: Pogadaj z nim to następnym razem im powie "jesteście takie nieogarnięte, że nawet kicioch musi się za wami wstawiać bo same nie umiecie przyjść i powiedzieć, taka dobra ta kicioch, doceńcie, że macie taką uczynną koleżankę" xD
  • Odpowiedz
@kicioch: #!$%@?ć ich. Wykorzystaj, że jesteś od nich lepsza, buduj swoją mocną pozycję w stadzie. Może dostaniesz więcej pieniędzy. Skoro szef Cię faworyzuje to zniszcz swoich konkurentów. Za rok nawet nie będziesz pamiętać ich imion.
  • Odpowiedz
@kicioch: Ty możesz nie widzieć różnicy, ale z szefami to jest różnie. Niestety nie ma na to dobrego wyjścia, bo jak pogadasz z szefem, to może to uznać jako obrazę i wtedy weźmie sobie inną faworytkę, a dalej będzie miał takie podejście. Z drugiej strony, jak pogadasz z koleżankami, to mogą to źle zrozumieć i potem będziesz miała nieprzyjemne relacje. Jedynym wyjściem byłoby zmniejszenie poziomu ogarniania, ale wtedy Ty na
  • Odpowiedz
  • 0
@yoreciv: z koleżankami już gadałam i one wiedzą że ja się bardzo źle czuje z tym fawryzowaniem, moze faktycznie z mojego punktu widzenia wyglada to inaczej i nie chce rozpoczynac wojny ja-szefowa, ale z drugiej strony tak mi ich szkoda ;_;
  • Odpowiedz
@kicioch: rób swoje i tyle. Co poradzisz na to, że szef Cie uważa za bystrzejszą od reszty? No nie zabronisz mu. A myślisz, że któraś z nich miała by z tym problem, gdyby była na Twoim miejscu? I zapamiętaj jedno, bo to bardzo ważne - W PRACY NIE MA KOLEŻANEK/ KOLEGÓW.
  • Odpowiedz