Wpis z mikrobloga

@JBFC:

1. Pokaż mordę

2. Pokaż nogi

3. Pokaż tyłek

4. Pokaż cycki

5. Walka w kisielu

Do drugiego etapu przechodzą te, które dostały dobre oceny w pierwszym itd. itd. Weryfikacja na żywo. Wszystko nagrywane. Ja w jury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC: No panie organizatorze, proszę się wypowiadać, zainteresowanie już jest jakieś. A co do samej idei, to moim zdaniem mogłoby być tak, że po prostu chętne panie by wrzucały na mirko powiedzmy trzy zdjęcia, na których widać je w różnych pozach bądź ubraniach, by było mniej stresu z ''jezu muszę wybrać jedno jedyne zdjęcie, nie mogę się zdecydować'' i by mirkowicze mogli mieć szerszy pogląd na kandydatkę na Miss, że tak
  • Odpowiedz
@parasolki: członkowie komisji nie będą mogli brać udziału w konkursie, a chyba nie chciałabyś ominąć walk w kisielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vestale: myślę, że realnym pomysłem byłoby przedstawienie nieobrobionych zdjęć(typu #pokazmorde) ale spełniających nałożone kryteria jak np. rozpuszczone włosy, zdjęcie od pasa w górę i oczywiście karteczka z nickiem w celu weryfikacji.

Potem w jeden ustalony dzień wrzucenie zdjęć pod tag naraz i walka
  • Odpowiedz
członkowie komisji nie będą mogli brać udziału w konkursie, a chyba nie chciałabyś ominąć walk w kisielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JBFC: niestety jestem tak cudowna, że jakby przyszły inne kandydatki to nikt by ich nawet nie zauważył dlatego wolę dać szansę innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shido: dobry pomysł. Oczywiście zdjęcia byłyby połączone w jeden plik jpg(polaroid) i w dniu wyborów wrzucone naraz w różnych wpisach pod tagiem w tym samym czasie, żeby każda z Pań miała te same szanse.

Także drogie #rozowepaski, takie zasady byłyby odpowiednie? Wołam raz jeszcze, ostatni raz:

@Swallow25 @PyraPrzeznaczenia @balatka @parasolki @HorribileDictu @lollipops @Vestale @jagutex @KaczuszkaSpodDzbanuszka @azetka @akrolina @KubKa @cukierkowa

Może uda się nawet uzyskać u administracji odpowiednie osiągnięcie dla laureatek
  • Odpowiedz