Wpis z mikrobloga

O jajebe mirki xD Z cyklu "Prawdziwe historie":

Jutro moja kuzynka, która mieszka w domu na tej samej parceli co ja, bierze ślub. No i wiadomo, z tej okazji zjeżdża się rodzina z różnych zakątków kraju, a najbliższą wypada przenocować pod swoim dachem. Przy okazji szał sprzątania, mnie już mame dwa razy opieprzyła, że pokoju nie posprzątałem, chociaż nie pamiętam, kiedy był taki czysty xD

Ale wracając. Podzieliliśmy się tak, że kuzynka z mężem i dzieckiem śpi u nas, natomiast w tym domu, z którego jest panna młoda, ma spać mój kuzyn z żoną i dzieckiem, a także moja ciocia - jednocześnie siostra rodzona mamy panny młodej.

Przed chwilą zadzwoniła ta ciocia, że dopiero będą wyjeżdżali i że będą około 23. I czy ich nie przenocujemy, bo jak zadzwoniła z tą informacją do swojej siostry, to ta jej powiedziała, że "my już wtedy będziemy spać" xDD ogurwa, na rodzeństwo zawsze można liczyć xD gość w dom buk w dom mirki xD jak kisnę xD


#coolstory #truestory #rodzina #zalosc #zgrzytaniezebow #kisne #ogorki #konserwnielubie #normalniebrakmitagow #iksde
  • 4
@eaxene: @PanCopywriter_pl: True story. Tak niestety jest. Nawiasem, mialem takiego wspolokatora za czasow studenckich, ktorego rodzina ruchala na kazdym kroku, w sytuacjach zwiazanych z kasa, jak i przyslugami. Ziomek pozyczal na wieczne oddanie, kupowal prezenty na rozne okazje, stawial cala noc w knajpach, jak spotykal sie z siostrami, dokladal do remontu domu rodzinnego, w ktorym i tak juz od dawna nie mieszka. Widac bylo, ze jest familijnym typem i lubi