Wpis z mikrobloga

Mirki, nowe pokoje na poddaszu zmuszają do usunięcia/przeniesienia zawartości strychu, przejrzałem część i trochę zostawiłem, no ale części nie potrzebuję. Trafią prawdopodobnie na makulaturę, antykwariatu lub DO WAS.

Część właściwa, co się bardziej trzyma kupy i wg. mnie zasługiwało na fotkę trafiło pod ten link:

KSIAZKI ZA DARMO

Jak ktoś coś chce to #oddam / #oddamzadarmo. Ze względu na ilość będzie trzeba mi wysłać pieniążki na przesyłkę, ale do #lubaczow, #rzeszow podrzucę za darmo (okolice to pytać)

Zawartość:

Może nauczyciele polskiego / historii znajdą dla siebie jakieś perełki. Jest nieoprawiona/nie wiem czy kompletna(widać była ostro czytana) wersja #czterejpancerni , coś o #kwiaty #spadochroniarstwo #romanse kilogram #bravo / #popcorn . Komiks batman został już zajęty przez #rozowypasek (duma mnie rozpiera).

Kto pierwszy ten lepszy, jak nikt chętny to trudno. Jutro wezmę się za kolejną stertę, że może pojawi się coś nowego.

Pierwszeństwo nie oznacza otrzymania książki, niestety bywa również tak, że nagle któryś z domowników stwierdzi, że zawsze marzył o takiej książce i zatrzyma :)

Inne tagi: #stareksiazki #starocie #ksiazki #ksiazka
  • 7
Zapomniałem, a to nie oczywiste, większość książek na których fotka jest zrobiona wewnętrznej stronie POSIADA OKŁADKĘ, po prostu robiąc zdjęcie wewnętrznej stronie chciałem zawrzeć więcej informacji.