Wpis z mikrobloga

Możecie powiedzieć mi o co tu chodzi?

Rozumiem, że jest bardzo fajny, mądry i z polotem, ale, kurna, żeby był ponad "Forrestem Gumpem", "Lotem nad kukułczym gniazdem", "Siedem" i setką innych, lepszych pozycji? Kaman, to jest top ranking of the world no...

#wtf ?

http://www.filmweb.pl/rankings/film/world

#film #filmnawieczor #kino
elniks - Możecie powiedzieć mi o co tu chodzi?

Rozumiem, że jest bardzo fajny, mądry...

źródło: comment_P0aoYlnq5D8iCY8FzfkCgPFr73WMzwpr.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elniks: Norma na filmwebie. Młodzi korzystający z tego portalu wychodzą z założenia że film jest albo c-----y i dają 1-2 albo jest dobry i dają 10. Dlatego ja omijam to łajno od dawna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@elniks: O dobrze że przywołałeś ten film, ja z kolei nie rozumiem czym sie ludzie jarają w tym filmie. Jest dobry ale bez szału dla mnie. I trochę pedałsko może to zabrzmi ale normalnie zakochałem się w Andym Garcia w tym filmie :D
  • Odpowiedz
@susi33: No Andy tam ładnie przykozaczył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba tylko jego scena z włamywaczami z Ojca Chrzestnego 3 przebiła tę kreację.
  • Odpowiedz
@Happiness: No film może nie podejść, ale zachwyt jest całkiem zrozumiały: rozmach, kreacje aktorskie, nietuzinkowy scenariusz, dopieszczenie szczegółów...

  • Odpowiedz
@elniks: Sugerowanie się oceną na filmwebie, to obecnie tak jak doszukiwanie się obiektywnego dziennikarstwa w reportażach @FaktyTVN. Niestety, ale poziom komentarzy jak i ocen na filmwebie od kilku lat systematycznie leci w dół i w tym momencie jedyne do czego służy mi ten portal, to dzielenie się opiniami i polecaniem sobie filmów wśród grupy znajomych. Żeby daleko nie szukać to ostatnio z nudów obejrzałem Divergent który był tak
  • Odpowiedz
@elniks: Nie wiem czemu istnieje takie przekonanie, że nowy film nie może być lepszy niż te co powstały lata temu. Wszystkie filmy w czołówce filmwebu mają 20+ lat, a jak już dostanie się jakiś nowszy, to potem wielkie posty oburzenia na mirko.
  • Odpowiedz