Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@parodiaczlowieka: Przecież to bez sensu. Nawet, jeśli tatuaż jest fajny, to z czasem się znudzi. Chwilowy kaprys zamienia się w prześladujące w lustrze natręctwo. Ta kobieta się zestarzeje za 20 lat. Jak będzie wyglądała babcia z takim (dodatkowo zniekształconym przez starzejącą się skórę) tatuażem? Żałośnie. Nędznie. Tak samo jak stara baba która robi sobie dziwkarski makijaż z różowej szminki i różu na policzkach. A do tego trupio-blady kolor tatuażu. Wygląda jak
  • Odpowiedz
no bo bez tatuaża to by była super dupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)


poza tym prezentujesz typowo stereotypowe myślenie...

@mrafo:

1. Tak, bez tatuażu byłaby super dziewczyna. Nie dupa. Dupa to część ciała, a nie określenie na kobietę.

2. Tak, prezentuję stereotypowe myślenie. Cieszy mnie to, że zauważyłeś.

Brzydziłbym się dotknąć takiej wytatuowanej dziewczyny. Może po prostu jest głupia, a może po prostu dziwka, nie chcę wnikać.
  • Odpowiedz
@mike78: Dlatego tatuaże to coś co robi się z głową. Ja mam tatuaż który funkcjonuje na całym świecie jako zezwolenie na pobranie organów, a drugi wiąże za sobą bardzo długą historię. To jest moja skóra i mam prawo zrobić z nią co tylko zechcę. Ja chcę wypisać na niej swoją historię. To nie jest chwilowy kaprys. Z resztą hej! To moja skóra, zrobię sobie z nią co zechcę i nic Ci
p.....a - @mike78: Dlatego tatuaże to coś co robi się z głową. Ja mam tatuaż który fu...

źródło: comment_VbXdTfxKBmnDFORxPCX2MUUQOReNbM7x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mrafo: Będzie wyglądać groteskowo na starość. Tak samo, jak babcia w podkolanówkach, umalowana na maksa i z kucykami z tyłu. A i teraz wygląda nieapetycznie. Ma piękne, naprawdę zajebiste ciało - i je szpeci. Jest taki dowcip:

Dlaczego niektóre kobiety noszą spódnicę na spodniach?


I to ilustruje właśnie zachowanie takich dam. Można - to spróbuję. Bez myślenia, czy to ma sens, czy jest estetyczne, czy nie. Można, to spróbuję.

A potem
  • Odpowiedz
Nie masz prawa mnie za to szykanować, pluć na mnie.


@parodiaczlowieka: A gdzie ja ciebie szykanuję, albo pluję na ciebie?

Po pierwsze: Wrzuciłaś jakiś obrazek. Nie wiem czy to ty (czy to ty?) A ja tylko wyraziłem swoją opinię na ten temat. Tatuowanie ciała jest #!$%@? w mojej prywatnej opinii i nie masz prawa zabraniać mi wyrażania publicznie mojej opinii pod twoją publiczną prezentacją. Nie masz żadnego prawa.

Po drugie: Piszesz
  • Odpowiedz
@mike78: Nie to nie ja.

Halo, ale ja mam prawo mieć Twoją opinię głęboko w tyłku. To normalne, że ludzie robią coś co się im podoba i powinni tak robić nie zważając na innych bo by oszaleli.

Ja tylko pragnę zawołać @SScherzo żeby się trochę pośmiała.
  • Odpowiedz
@mike78: no cóż, tak się składa, że ja również mam tatuaże i nazywanie poniekąd z tego powodu mnie dziwką jest z Twojej strony zwykłym chamstwem.

kim jesteśmy, pokazujemy innym w rozmowie


no to ładnie się zaprezentowałeś, chłopcze.
  • Odpowiedz
@parodiaczlowieka: już się dławię łzami. ze śmiechu. A świat jest #!$%@?. Dzięki takim ludziom jak ty, którzy uważają, że brzydkie jest ładne i jeszcze... nie... tu nie będę wymieniał dalej, bo nie jestem do końca pewny jakie tam wartości wyznajesz, może ten temat tatuaży to tylko lekka odchyłka i nie jesteś całkowicie zidiociała, ba, nawet może i mądra poza takim lekkim dziwactwem. Mam nadzieję.
  • Odpowiedz
@mike78: bynajmniej, napisałeś, że wytatuowana dziewczyna jest dla Ciebie odpychająca, głupia albo dziwka. ja jestem wytatuowana, więc poniekąd o mnie to również było.
  • Odpowiedz
bynajmniej, napisałeś, że wytatuowana dziewczyna jest dla Ciebie odpychająca, głupia albo dziwka. ja jestem wytatuowana, więc poniekąd o mnie to również było.


@SScherzo: Bądź łaskawa cytować teksty na które odpowiadasz, bo twierdzę, że je sobie sama wymyślasz. Napisałem " Może po prostu jest głupia, a może po prostu dziwka, nie chcę wnikać" Czyli nie określam jednoznacznie dziewczyny z tatuażem jako dziwki. Może i nawet nie jest głupia do reszty, tylko po
  • Odpowiedz