Wpis z mikrobloga

@Elec: Jak mmo to tylko jakieś dobre z subksrypcją. Czyli WoW, ewentualnie Wildstar który jako pierwsze subscription-based mmo od dobrych paru lat jest odbierany pozytywnie. Grałem najpierw w Metina (od tego gówna chyba każdy gracz mmo zaczynał w wieku kilkunastu lat:P), potem Last Chaos, Atlantica Online (najlepsze community z jakim miałem do czynienia w internecie), przez chwilę grałem w Aiony i inne Lineage i na końcu WoW na privie. A teraz
@Kazak77: Nie ucz ojca jak dzieci robić :D Grałem w każde mmo jakie znasz i w te których nie znasz też grałem. Wyjątkiem będzie tutaj EVE i Diablo 3.

Nawet wolałbym żeby niektóre tytuły były płatne zamiast F2P z P2W bo czasem aż szkoda, ale to już nie ode mnie zależy.
@Elec: Ja gralem na play dgn oraz blue dn i play dgn to jest chyba najlepsza opcja. Jesli masz jakis inny priv to mozna zobaczyc, ale ja chwilowo nie mam dostepu do kompa.

Co do blue dn to jest spoko ale max lvl w dwa dni a potem nic bo malo ludzi. Poza tym nie wiem czy ten server jeszcze stoi. Gralem tam assasinem i nakrecilem amatorski filmik (jakby ktos chcial
@LittleStranger: Z tego co widzę to co podałem to nowe Play DGN, nie wiem jak było na tym na którym ty grałeś, ale tutaj jest 70lvl cap, a z kolei Blue DN ma 80lvl cap. W sumie możemy grać gdziekolwiek tylko niech znajdzie się ekipa.
@Elec: wszedłem na ten link i tak, to jest play dgn. Mam tam archera 60 lvl bodajże i jakieś eq. Jeśli by bylo pare osob to moglibysmy sprobowac na blue dn ze wzgledu na ten 80 lvl cap i ogolnie tam szybko sa update. O ile ten server jeszcze stoi.