Wpis z mikrobloga

@Cripex: język po trosze pewnie też, ale efekt kuli śnieżnej społeczności w dużej mierze - sam gdy zaczynałem cztery lata temu w OC miałem w mieście jakieś 200-300 skrytek a na GC około 10, więc sam też skupiłem się na OC. Interfejs OC wydaje mi się też przyjaźniejszy, bardziej przejrzysty, GC jest dla mnie średnio intuicyjny.

Restrykcje są ciut mocniejsze, ale to już pytanie do lepiej zorientowanego. Jeśli się nie mylę
  • Odpowiedz
@Cripex: nie mam pojęcia, czy w ogóle można skrzynkę rejestrować w kilku serwisach i jakie dotyczą temu zasady, w każdym razie zarejestrowanie skrzynki nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
@Cripex: z tego co ja sie orientuje, to dwusystemowce sa w porzadku. Cos slyszalem, ze logo OC zawarte w skrzynce umieszczonej tez na GC moze byc traktowane jako 'tresc reklamowa', ale nie spotkalem sie jeszcze z usunieciem skrzynki dwusystemowej
  • Odpowiedz
@Cripex: no tak jak mowie w czystej teorii logo OC nie moze wystapic w skrzynce GC bo jest to niby tresc reklamowa. Jednak w skrzynce dwusystemowej ktora niedawno znalazlem jest juz ponad 100 wpisow i nikomu dwa logo nie przeszkadzaja. Jest tam 1 logbook i ladnie wszystko dziala.

Mozesz dodac na GC spokojnie :)
  • Odpowiedz
Ej #geocaching czy jedynym ograniczeniem założenia kesza na geocaching.com jest bariera językowa czy może jakieś super restrykcje są, że tak mało ich w PL mamy?


@Cripex: Jaka bariera językowa? Że angielski opis? Nie musi być po angielsku. Strona GC też ma polską wersję, więc nie rozumiem. Nie ma jakichś restrykcji, tyle że na GC nie można zakopywać skrzynek, chyba też nie mogą być na terenie prywatnym.

Nie trzeba nic płacić przy
  • Odpowiedz