Wpis z mikrobloga

#wykopfm #gawrafm

Dobra, miśki! ʕʔ

W zeszłym tygodniu był zastój, to w tym trochę nadrobimy :)

W środę (16.07) od razu po audycji #losowosc w wykonaniu @Jonarz zapraszam na mniej więcej godzinne (no, może półtora) spokojne granie - poleci #rock #elektronika #pop, czyli jednym słowem #misiaczej po raz drugi. Postaram się puścić kawałki, które proponowaliście poprzednim razem, a które nie poleciały, bo #soniapsuje i w ogóle technika mnie nie lubi (:

Można podrzucać po 1 kawałku z wymienionego wyżej muzycznego zakresu. Warunek jest jeden - gramy spokojnie. Przyjmuję propozycje do jutra do 18, chyba że wcześniej zapełni mi się lista :)

Wołam @unattainable @Lukassz @dziemniak @Kisieliusz @kultowa, bo to ich kawałki nie wybrzmiały tamtym razem ^^

W piątek natomiast (18.07) polecimy sobie z #kucmuza (#rock & #metal) w audycji #niedzwiedziowaniezkucowica :) Zasady znacie - wrzucacie mi na pw do 3 szatańskich kawałków, możecie załączać pozdro, wspominki i różne minki (rym-cym-cym), ale uwaga, zmienia się jedna zasada - w audycji lecą propozycje od 6 osób i na tym koniec (ja jestem jako siódma osoba wliczona). Siedem liczba szczęśliwa, ja się dzięki temu zmieszczę w mniej więcej dwóch godzinkach i wsio ;) Tak więc szybko, prędziutko, póki są wolne miejsca! Nie wołam nikogo, żeby nie faworyzować :>

Zapraszam!

#wincyjtagow :3

  • 11