Wpis z mikrobloga

http://ziemianarozdrozu.pl/artykul/2739/janusz-korwin-mikke-pseudonaukowcy-beda-siedziec

Zbiór obalonych w paru zdaniach "argumentów" Korwina jakimi się posługuje aby udowodnić, że człowiek i CO2 nie mają wpływu na globalne ocieplenie. Jeśli drogi kucu masz nieco więcej czasu bo nowe przemówienie z krulem ci się buforuje na YT i jesteś gotów poczekać ze świeżą masakrą lewaka, to polecam z całego serca poczytać artykuły w linkach w których poszczególne argumenty są rozwijane.

A dla szczególnie spragnionych wiedzy, gotowych na wyleczenie z Korwina małe kompendium wiedzy o globalnym ocieplenie:

http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity

http://ziemianarozdrozu.pl/encyklopedia/kategoria/25/zmiany-klimatu-wprowadzenie

#globalneocieplenie #klimat #krul #jkm #nauka
  • 21
  • Odpowiedz
@Zieeew:

"Owszem, wzrost stężenia CO2 może być dla roślin korzystny – ale tylko lokalnie i krótkoterminowo. W dłuższej perspektywie wzrośnie powierzchnia obszarów suchych i pustynnych. Skurczą się obszary dostępne dla roślinności, i tak osłabianej przez szkodniki, niedobory wody i składników odżywczych."

Jak udowodnisz tę bzdurę z tej strony to
  • Odpowiedz
@erbo: jesteś najbardziej tępym bordo na wykopie, nie wywnioskowałem tego tylko z tego jednego postu.

Z fanatycznym korwinista nie ma sensu rozmawiać, nawet jak ktoś ci wszystko dokładnie wyjaśni to Ty napiszesz "jesteś głupi" i na tym się skończy dyskusja...
  • Odpowiedz
@ghostface:

Dowody na to że FIAT to najlepsze auto znajdzie tutaj: fiat.com

Mam przedstawić dowody na to że nie wiemy obecnie co jest powodem ocieplenia ?
  • Odpowiedz
@erbo: widzę, że myślenie to dla ciebie dość poważny problem.

Napisałeś, że "Owszem, wzrost stężenia CO2 może być dla roślin korzystny – ale tylko lokalnie i krótkoterminowo. W dłuższej perspektywie wzrośnie powierzchnia obszarów suchych i pustynnych. Skurczą się obszary dostępne dla roślinności, i tak osłabianej przez szkodniki, niedobory wody i składników odżywczych." to bzdura. Wkleiłem link, który zawiera argumenty przemawiające za zacytowanym stwierdzeniem. Zapytałem się na jakiej podstawie uważasz, że
  • Odpowiedz
@ghostface: Link który wkleiłeś zawiera kopie tej bzdury którą wyśmiewam, a nie żadne argumenty które ją potwierdzają.

Obniżam ci note do 1/10 za poziom tego trolla.
  • Odpowiedz
Obniżam ci note do 1/10 za poziom tego trolla.


@erbo:

Idealnie spełniona przepowiednia:

Z fanatycznym korwinista nie ma sensu rozmawiać, nawet jak ktoś ci wszystko dokładnie wyjaśni to Ty napiszesz "jesteś głupi" i na tym się skończy dyskusja...
  • Odpowiedz
@chapeaunoir:

"dokładnym wyjaśnieniem" nazywasz wklejenie linka do strony która zawiera wyśmiany przeze mnie tekst i napisaniem że to "argumenty" na jego poparcie?

To jest skrajny debilizm, a nie żadna sensowna dyskusja.
  • Odpowiedz
@ghostface:

"Owszem, wzrost stężenia CO2 może być dla roślin korzystny – ale tylko lokalnie i krótkoterminowo. W dłuższej perspektywie wzrośnie powierzchnia obszarów suchych i pustynnych. Skurczą się obszary dostępne dla roślinności, i tak osłabianej przez szkodniki, niedobory wody i składników odżywczych."

Przeczytaj obśmiany prze zemnie cytat z 10 razy, zrozum go, a potem daj
  • Odpowiedz