Wpis z mikrobloga

#tvn #wipler #jkm

Drogie @FaktyTVN

Mam do Was pytanie. Oczywiście nie wiemy na pewno jak wyglądała sytuacja z @przemyslaw-wipler - to się niedługo mam nadzieję wyjaśni.

Chciałbym jednak żebyście obiecali mi, że jeżeli okaże się, że poseł był niewinny i od początku mówił prawdę to taka informacja pokaże się w Faktach. Nie jako jakieś śmieszki redaktora jakiegośtam na końcu wydania, tylko jako poważny materiał.

Miło by było również gdybyście przeprosili za szyderczy stosunek do posła, wróżenie mu ostatnio końca kariery politycznej, gdyby Monika Olejnik przeprosiła za to co powiedziała w Kropce nad i o "wyczynach" posła.

Czy mogę na to liczyć jeśli okaże się, że to policjanci i tylko oni byli winni całego zamieszania?
  • 19
@martinosv: Czekam z tym większą ciekawością czy mi odpiszą a jeśli tak to co ;).

@FaktyTVN - przy okazji możemy się dowiedzieć kim jesteś? Czy jedna osoba zajmuje się tym profilem czy kilka? Masz w redakcji jakieś zadanie oprócz mediów społecznościowych?
Chciałbym jednak żebyście obiecali mi, że jeżeli okaże się, że poseł był niewinny i od początku mówił prawdę to taka informacja pokaże się w Faktach


@mazaq1: hehehe

dobre, 9/10 zaśmiałem sie
@mazaq1: myślisz, że jakiś Seba, który ogarnia social media - wykop/facebook/twitter TVN'owi ma wpływ na główny nurt faktów w tym programie? On jest tylko od tego by dodać 3-4 posty dziennie i walnąć jakiś komentarz ewentualnie zaśmieszkować i tyle. Nie oczekuj poza śmieszkowaniem nic więcej od ludzi, od których nic nie zależy.