Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki,

Mała zmiana planów - spotykamy się w sobotę - najbliższą, tj. 5.07 (a nie w piątek), o godz. hmmm 17-18?

Proponuję tak jak ostatnio - pętla Ogrody i stamtąd nad Rusałkę, tam gdzie ostatnio.

Wołam spamlistą i proszę o odpowiedź osoby zainteresowane.

No i jak zwykle proszę o zabranie koców/gier/kiełbasek/dobrego humoru :-)

Wołam spamlistą (sorry że wołam też tych, którzy wcześniej już deklarowali że nie przyjdą) i tagami:

#poznan #piwowpoznaniu #wykoppiknik

@piciek @Taiffun @jrider @kamdz @gwiezdna @flager @bez_konta_jak_bez_reki @book_thief @BQP @BRyba @damiinho @Elfik32 @eternalmarcos @falkor81 @Frodzio18 @FurtaS @gopix @HorribileDictu @John112
  • 105
@gorzka: w gory jade w piatek wieczorem i w zasadzie ma byc ladna pogoda, wiec zostane do niedzieli pewnie. Natomiast za tydzien albo za dwa mozecie wpasc do mnie mniejsza ekipa na piwo jesli chcecie ;) zgadamy sie jeszcze. Udanego piknikowania!
@gorzka: po przeanalizowaniu sytuacji w sumie bardziej jednak pasuje mi sobota, ale piątek tez może być (chyba jestem dzisiaj jakiś niestabilny ;p). Ja powinienem mieć miejsce u siebie wstępnie. Raczej nie będzie problemu.
Ja będę robić to samo, ale na gorącej, włoskiej plaży. Wygrałam. :-D


@alma_: dla mnie to była szydera, za to niech przez cały czas pada na tym cholernym bucie.