Wpis z mikrobloga

Jaki suplemet (stymulant?) przedtreningowy, na poprawę koncentracji i stymulację układu nerwowego?

Nigdy nie brałem niczego "przed" i kompletnie się nie orientuję. Takie rzeczy jak kofeina czy tauryna wystarczają, czy może jest coś bardziej specyficznego na pobudzenie, które chcę uzyskać?

Dodam, że picie kawy wywołuje u mnie "efekty żołądkowe" ;-)

#silownia
  • 43
@berti: Jakiś przedtreningowy NO Booster. Nie wiem co teraz jest na topie, bo nie brałem od kilku ładnych lat.

A picie kawy u każdego wywołuje chyba taki efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie jest on pożądany, bo wiem, że po kawie w ciągu godziny moja dupa będzie pusta i mnie nie zepnie tam gdzie bym nie chciał ( ͡ ͜ʖ ͡)
@zgaS: @berti: Co do kofeiny bezwodnej, to na mnie osobiście średnio działała zawsze. Pobudzenie było jak po kawie, ale znacznie bardziej odczuwalne skutki uboczne kofeiny, czyli jakieś drżenia mięśni itd.
@Khaine: @zgaS: @berti: Ja jak zaczynałem łykać kofeine z treca to mnie trzepało mocno. Raz nawet zimą kilka kilometrów wracałem w samej bluzie z podwiniętymi rękawami tak mi gorąco było, tylko na czubkach palców czułem mróz. Teraz już tak nie mam(a szkoda :D)