Wpis z mikrobloga

@ThisIsMyDog: Ja go nie lubię od tej akcji z Sokołowem, gdzie poparł kanał Kocham Gotować, bo chciał być taki solidarny z youtuberami, a przedstawiał jakieś kompletnie z dupy argumenty wymyślone na poczekaniu w samochodzie.
@Miton3: 3

such kanał - pierwszy mix, ostatnia aktywność 8 miesięcy temu

strumienie z ruczaju - jako archiwum

12 małp (czy coś takiego) - inne materiały z napracowaniem

Skała: Remigiusz Maciaszek, Rock Live, Rock MMO, Minecraft Rock
@Kobieta-z-Kaloryfera: Dla mnie wonziu siedzi w tej samej kategorii co cała reszta zagrajmerów z youtube. Przynajmniej Rock nie stara się na siłę używać wulgaryzmów w przeciwieństwie do Makuły.

@Marellion: Szczerze mówiąc wisi mi kto ile ma, bo obydwaj przyciągają gimbowidownię i walczą o podium w festiwalu żenady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@donOGR: Boże... jak chce mieć 100 kanałów to niech ma, jego sprawa. Nie wiem co za hejt jest że OLABOGA PIENIĄDZE NA JUTUBIE ZARABIAJO ZŁODZIEJE.
@Miton3: @Krs90: Ale tu nie chodzi o zakładanie kolejnych kanałów, tylko o to, że zrobił kanał specjalnie na filmiki które znajdują się na innym koncie. Jakby założył kanał o nawet tym minikrafcie i dodał jakieś nowe rzeczy, to jeszcze spoko, ale on wrzucił na ten stary to co już było. W celu, zakładam odgórnie, wtórnego nabijania oglądalności na te filmiki = hajsu.