Wpis z mikrobloga

Niech ktoś zawoła deva który tworzy aplikację #wykop na #ios. Mam kilka uwag a nie pamietam nicku m-cośtam

1.Klawiatura w aplikacji #apple #ios dla #ipod #iphone #ipad powinna wyglądać tak jak na obrazku. Aktualnie pisanie na mirko lub tagowanie jest utrudnione.

2.Dlaczego jak piszę # i jakiś tekst nie dostaje żadnych podpowiedzi jak na www ?

3.Jeśli na #mirko lub w komentarzu jest grafika to trzeba ją tapnąć- to zrozumiałe, ale żeby zamknąć obrazek trzeba kliknąć strzałkę na belce: nie lepiej stworzyć gest, który zamknie obrazek? Taki gest jest w aplikacji np. Tweetbot 3

4.Jak dodaję jakiś wykop do listy czytelnia tow linku występuję /i/ które ładuje jakiś mobilny/dziwaczny interfejs. Przez to funkcja przestaje być użyteczna.

5. Dodawanie materiałów przez telefon mija się z celem bo nie wyszukuje duplikatów.

6. Trudo odróżnić cytat od komentarza nie czytając całej dyskusji.

7.Może wprowadzić kilka typów widoku na głównej i wykopalisku: taki jak dotychczas, z widocznym podpisem, całostronny ze scrollowaniem lewo/prawo?

8.Dodawanie "na pózniej" powinno być możliwe bez wchodzenia w pojedynczy wykop. Najlepiej do wykopowego mechanizmu jak i do Pocket,Czytelnia,Readability,Instappaper. Najlepiej gdyby można było wybrać czy chcemy tam dodać "wykop" czy artykuł.

9.Okrałe avatary odświeżą trochę wygląd appki.

10.Tryb dzienny wyglada beznadziejnie.

11.Lekka przebudowa interfejsu nie zaszkodzi.

To chyba tyle co mnie uwiera w tej appce.
g.....l - Niech ktoś zawoła deva który tworzy aplikację #wykop na #ios. Mam kilka uwa...

źródło: comment_kWGPYPiAVLWZ0rJI2WcqhcbGzqtz8w4c.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2.Dlaczego jak piszę # i jakiś tekst nie dostaje żadnych podpowiedzi jak na www ?


bo wymagałoby to oprogramowania i zapytań do serwera

3.Jeśli na #mirko lub w komentarzu jest grafika to trzeba ją tapnąć- to zrozumiałe, ale żeby zamknąć obrazek trzeba kliknąć strzałkę na belce: nie lepiej stworzyć gest, który zamknie obrazek? Taki gest jest w aplikacji np. Tweetbot 3


jest
  • Odpowiedz
@Nadrill: Zamknij gestem obrazek na ios.

Zapytania do serwera może na początku bedą uciążliwe ale poprawią "user experience".Ostatnio używane tagi zostaną zapisane w appce. No i można podpowiadać tagi z obserwowanych.
  • Odpowiedz
@Nadrill: Mogę za tą aplikację zapłacić. Niech zrobią dwie wersje Wykop i Wykop Plus za 4.99 euro. 5€ spokojnie wydam na dobrą aplikację, przy wyższych cenach dobrze się zastanawiam.
  • Odpowiedz
Mnie denerwuje jedna rzecz: ze Swipe z lewej w prawo zamiast cofać to otwiera menu. W 9 przypadkach na 10 chodzi mi o cofnięcie. Moze warto to zamienić - cofanie na gest a menu pod przyciskiem?
  • Odpowiedz